آرون می خواهد تا پایان عمر با قاضی یانکیز زندگی کند


بوستون – قاضی هارون قبل از رسیدن به آژانس رایگان خود در آخرین فصل خارج از فصل خود اعلام کرد که آینده خود را کجا می بیند.

داور پس از باخت 6-2 فصل یانکی ها مقابل Red Sox در بازی AL Wild Card در Fenway Park روز سه شنبه گفت: “من می خواهم یک یانکی مادام العمر باشم.” “من می خواهم تا پایان دوران حرفه ای خود نوار سنجاق بپوشم. شما هرگز نمی دانید آینده برای شما چه خواهد بود. برعکس ، هر اتفاقی بیفتد ، با قراردادها و معاملاتی که خارج از کنترل من است.

قاضی آخرین سال داوری را قبل از تبدیل شدن به یک بازیکن آزاد دارد و وقتی از وی پرسیده شد که آیا این فصل خارج از فصل مهمی برای آینده او بوده است ، اسلگر مکث کرد ، “من فکر می کنم شما می توانید این را بگویید.”

یانکی ها
قاضی هارون
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

او بعد از هومر آنتونی ریزو ، در بالای ششم ، در بالای ششم ضربه زد ، سپس با شلیک جانکارلو استانتون از هیولا سبز به خانه فرستاده شد ، اما داور برای دومین بازی بیرون رفت و مسابقه یانکی ها کم رنگ شد. افتاد.

این بهترین شانس یانکی ها برای بازگشت به بازی را به پایان رساند ، زیرا داور شانس دیگری برای کسب عنوان قهرمانی دید.

داور گفت: “بازی برای یانکی ها افتخار بی نظیری است.” “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای تیم فداکاری زیادی کرده ام و آنها نیز در ارائه این فرصت به من فداکاری کرده اند. من می خواهم آن را اینجا به خانه بیاورم. شما هرگز نمی دانید آینده چه خواهد شد. باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *