آزادی گروگان ها در پرونده 10 میلیارد تومانی


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری رئیس پلیس هرمزگان امروز گفت: در پی اعلام یک پرونده آدم ربایی و گروگان گیری در رابطه با نزاع مالی در شهرستان بندرعباس، در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت. .

وی افزود: با رصد اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مشخص شد فرد ربوده شده ساکن امارات که برای وصول 10 میلیارد تومان بدهی خود در یکی از دوستان خود در شهر بندرعباس حضور داشته است. پس از تماس تلفنی توسط بدهکاران ربوده شد. در اجرای طرح مهار و با حضور تیم واکنش سریع شهرستان بندرعباس و کارآگاهان پلیس آگاهی، خودروی یکی از متهمان نصب و توقیف و متهم نیز توقیف شد. دستگیر شد.

سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: در ادامه با تلاش عمومی پلیس، آدم ربایان منطقه را باریک کردند و فرد ربوده شده سالم و صحت آزاد شد و با اقدامات پلیسی، پناهگاه دو نفر دیگر در جریان ضربت. متهم نیز شناسایی و بازداشت شد که با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی استان با بیان اهمیت و نقش بی بدیل همکاری شهروندان با پلیس در حل و فصل جرائم، از شهروندان عادی و اهالی استان خواست در صورت مشاهده و برخورد با تمامی موارد مشکوک، در اسرع وقت از طریق تلفن 110 مراتب را به پلیس اطلاع دهند. .