آمریکا در رقه مرتکب جنایات جنگی شد


به گزارش خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه سوریه شامگاه دوشنبه نامه‌ای به دبیرکل گروه ملل متحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس شورای ایمنی دانستن درباره جنایات جنگی ائتلاف ضد داعش به مدیریت آمریکا {در این} ملت کشتی کرد. رقه، شمال سوریه.

خبرگزاری مناسب سوریه (سانا) به نقل اجتناب کرده اند این نهاد سوری نوشت: ائتلاف آمریکایی شهر رقه را ویران کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدها انسان بی ضرر را کشت، با این حال این موضوع در مرحله در سراسر جهان مطرح نشد.

{در این} ادعا آمده است: «اقدامات ائتلاف در رقه اجتناب کرده اند فجیع‌ترین جنایاتی است کدام ممکن است محله جهانی اجتناب کرده اند آن اعلان مناسب نداشت، با این حال زمان روشن شدن این موضوع انسانی، حقوقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی فرا رسیده است».

بر ایده این ادعا، میزان خسارات وارده به زیرساخت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأسیسات دولتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع قربانیان در رقه، عین العرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید الباغوز آرم می دهد کدام ممکن است آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش جنایات جنگی علیه بشریت انجام داده اند.

این گروه سوری خاطرنشان کرد: گزارش های مناسب آمریکا دانستن درباره رقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقیاس فاجعه در آنجا خطا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه ملل باید موضوع تخریب رقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشته شدن صدها نفر اجتناب کرده اند ساکنان آن را بازرسی تنبل.

وزارت خارجه سوریه در طولانی مدت تاکید کرد کدام ممکن است دمشق به ساختار موضوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقایع در رقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید الباغوز یکپارچه خواهد داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهایی کدام ممکن است {در این} ائتلاف نمایندگی کردند اجتناب کرده اند تذکر سیاسی، حقوقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاقی در کنترل این جنایات هستند.

فیصل مقداد وزیر امور خارجه سوریه در ژانویه قبلی همراه خود انتقاد از حداکثر اجتناب کرده اند نقض حقوق بشر توسط نیروهای تروریستی آمریکا {در این} ملت ذکر شد: تجاوزات آمریکا شهر رقه را ویران کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این شهر شاهد جنایات آمریکاست. “

وی همراه خود انتقاد اجتناب کرده اند آمریکا {به دلیل} نقض حقوق بشر، تاکید کرد کدام ممکن است این ملت به همان اندازه حد زیادی به سمت تروریسم پیروز شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه اساس کنی مناسب آن به کشتی یکپارچه خواهد داد.

المقداد دلیل داد: گروه تروریستی جبهه النصره همراه خود حمایت ترکیه همچنان در شمال غرب سوریه حضور دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه تروریستی داعش همراه خود حمایت آمریکا در شمال شرق سوریه حضور دارد.

وی همراه خود دقیق اینکه مزیت مقامات ترکیه نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی ثباتی سوریه است، افزود: این شهرک منصفانه انتخاب راهبردی برای ریاست جمهوری سوریه برای بازگرداندن شهروندانش است.

شبه نظامیان دموکراتیک کنترلی بر جهان ندارند، با این حال آمریکای اشغالگر اجتناب کرده اند آنها حمایت می تنبل، با این حال نباید به آمریکا تکیه کنند، از آمریکا اجتناب کرده اند آنها استفاده از خواهد کرد.»

مقداد تاکید کرد کدام ممکن است “هیچ ساختار جدایی طلبی در سوریه مربوط نیست… ما اجتناب کرده اند افرادی که دارایی ها سوریه را غارت کردند می خواهیم غرامت بپردازند”، تاکید کرد کدام ممکن است شبه نظامیان نباید در قبال هیچ گونه ساختار جدایی طلبی پاسخگو باشند.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر