آمریکا همراه خود کمک 800 میلیون دلاری ارتش به اوکراین موافقت کرده است


به گزارش خبرگزاری فارس، دارایی ها خبری شامگاه چهارشنبه به وقت تهران گفتن کردند کدام ممکن است جو بایدن رئیس جمهور آمریکا همراه خود کشتی کمک های ارتش جدید به قطعا ارزش آن را دارد 800 میلیون دلار به اوکراین برای مقابله همراه خود نظامی روسیه موافقت کرده است.

به آموزش داده شده است دارایی ها خبری، بایدن اظهار داشت کدام ممکن است به آمریکا اجازه می دهد 800 میلیون دلار کمک ارتش اضافی در قالب تسلیحات، مهمات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر کمک های امنیتی به اوکراین حاضر تدریجی.

بایدن اظهار داشت کدام ممکن است این بسته برای ادغام کردن سیستم های توپخانه، گلوله های توپخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفربرهای زرهی است. بایدن علاوه بر این سوئیچ هلیکوپترهای اضافی به اوکراین را تایید کرد.

رئیس جمهور اخیرا اظهار داشت کدام ممکن است کشورش قصد دارد کمک های ارتش بیشتری اجتناب کرده اند جمله سامانه های ضد اثیری، پهپادها، موشک های ضد تانک، سلاح های سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمات به کیف حاضر تدریجی.

روز سه شنبه، منصفانه مقام ارشد پنتاگون اجتناب کرده اند یکپارچه کمک های اطلاعاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتش به اوکراین در عملیات علیه روسیه خبر داد.

کشورهای غربی به طور قابل توجهی آمریکا در سال های فعلی حمایت های پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتش در عمق ای را اجتناب کرده اند مقامات اوکراین انجام داده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ابتدای نبرد به حاضر مزدوران یکپارچه داده اند. آمریکا قبلاً چندین محموله ارتش اجتناب کرده اند جمله موشک های ضد تانک Javelin به اوکراین کشتی کرده است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هشدار داده است کدام ممکن است اقدامات غرب اجتناب کرده اند جمله کشتی سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزدوران به اوکراین خونین است. رئیس جمهور روسیه تحریم های جدید غرب علیه کشورش را {به دلیل} “عملیات ویژه” در اوکراین محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را “ضربه ای قابل توجه برای کل اقتصاد جهانی” توضیح دادن کرد.

رئیس جمهور روسیه اخیراً آموزش داده شده است است کدام ممکن است نیازها عملیات ارتش شخصی در اوکراین محقق احتمالاً وجود خواهد داشت. او به کارگران پایگاه فضایی وستوچنی در خاور در اطراف روسیه با توجه به بدست آوردن به نیازها عملیات در اوکراین کدام ممکن است به آموزش داده شده است او “فوق العاده واضح را انتخاب کنید و انتخاب کنید برتر” است، اظهار داشت: “اینطور {خواهد بود}.” با بیرون شک. »

پوتین اظهار داشت: “هدف بی نظیر این عملیات کمک به ساکنان دونباس در شرق اوکراین است کدام ممکن است ما استقلال آنها را به رسمیت شناخته ایم.” ما مجبور شدیم این کار را انجام دهیم از افسران کیف خرس فشار غرب اجتناب کرده اند پیروی اجتناب کرده اند توافقات مینسک همراه خود هدف رفع صلح جو مشکلات دونباس خودداری کردند.

وی علاوه بر این اظهار داشت: رویارویی مسلحانه همراه خود نیروهای ضد روسی کدام ممکن است در اوکراین ماهر‌اند اجتناب‌ناپذیر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها موضوع زمان است. او اظهار داشت کدام ممکن است “شاخه های نئونازی ها در کیف در جاری افزایش هستند، نبرد همراه خود مسکو اجتناب ناپذیر بود، تنها پرس و جو زمان نبرد است.”

در 24 فوریه، ولادیمیر پوتین در {پاسخ به} تقاضا کمک اجتناب کرده اند سوی جمهوری‌های دونباس، تحریک کردن عملیات ارتش روسیه در اوکراین را گفتن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکید کرد کدام ممکن است مسکو قصد اشغال سرزمین‌های اوکراین را ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدفش سرنگونی . تسلیحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلع سلاح اوکراین. کشورهای غربی 9 تنها نتوانستند به کاهش فشار در اوکراین کمک کنند، اما علاوه بر این همراه خود کشتی سلاح به کیف، نبرد را بدتر کردن کردند.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر