“آنها واقعاً آن را اجرا نکردند”: MTA در پیروی از دستور جدید موم یا آزمایش مشکل دارد


بیش از یک هفته است که ایالت از همه کارکنان MTA خواسته است که یا واکسینه شوند یا نتایج آزمایش هفتگی منفی کووید را ارسال کنند ، و آژانس در رعایت الزامات با مشکل مواجه است.

از روز چهارشنبه ، آژانس دارای کل واکسیناسیون MTA 68 است ، اگرچه آژانس اعلام کرده است که می تواند به 75 increase افزایش یابد زیرا کارکنان هنوز کارت های واکسیناسیون خود را روی سیستم آژانس بارگذاری نکرده اند.

همچنین به نظر نمی رسد که این سازمان در حال بررسی این موضوع باشد که آیا کارگران واکسینه نشده هفته ای تحت آزمایش کووید قرار گرفته اند یا خیر. در 4 اکتبر ، فتوای لازم الاجرا شد ، اما منابع به Gothamist گفتند که MTA نتایج منفی او یا همکارانش را بررسی نکرده است.

سارا کادت ، مأمور حفاظت از اموال MTA که به عنوان نگهبان در حیاط راه آهن در کوئینز کار می کند ، می گوید: “آنها واقعاً آن را اجرا نکرده اند.” این دانش آموز گفت که وی واکسینه نشده است ، اما هر یکشنبه در یک کلینیک مراقبت های اورژانس چکاپ می کند. با این حال ، او گفت هیچ کس در MTA تا به حال شواهدی مبنی بر نتیجه منفی درخواست نکرده است.

دانشجوی کارگر ترانزیت گفت اگر مجبور به واکسیناسیون به عنوان نیاز به اشتغال شود ، باید در مورد آن فکر کند. او گفت: “ممکن است در ابتدا مجبور به مرخصی شوم.”

تا به امروز ، 173 کارمند MTA بر اثر کووید جان باخته اند که بالاترین میزان در هر شهر یا آژانس دولتی است.

در MTA ، آژانس که سخت ترین زمان را برای افزایش نرخ واکسن خود داشته است ، ترانزیت شهر نیویورک است که شامل کارگران مترو و اتوبوس است. در ماه مه ، تنها 38 درصد واکسینه شدند. تا آگوست ، تنها به 44٪ رسیده بود. و از امروز چهارشنبه ، تا 65 است.

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، میزان واکسیناسیون در نیویورک ، 18 سال به بالا ، با حداقل یک دوز ، 85.2 درصد است. در بیانیه ای ، MTA گفت کارکنانی که از دستورالعمل های ایالتی پیروی نمی کنند ممکن است تحت “ممیزی” قرار گیرند.

تیم مینتون ، سخنگوی MTA در بیانیه ای گفت: “به عنوان بخشی از ممیزی ، کارمندانی که متوجه ممنوعیت شده اند مشمول پیگیری مناسب سرپرستان خود خواهند بود.” وی نگفت مجازات عدم رعایت چه مواردی می تواند باشد یا اینکه MTA هر چند وقت یکبار در حال بررسی این موضوع است که آیا کارکنان واکسینه شده اند یا آزمایشات هفتگی دریافت کرده اند یا خیر.

این آژانس خاطرنشان می کند که دارای 138 مرکز آزمایش در محل است و از حدود 18 مورد مثبت در آگوست ، 15 در سپتامبر و اکنون 10 در روز در اکتبر ، نرخ مثبت را گزارش می کند.

این آژانس همچنین خواستار واکسیناسیون کامل مشاغل جدید پس از 14 نوامبر است.

فرماندار کتی هوچول ، که از روز کارگر تا 4 اکتبر نیاز به واکسیناسیون یا آزمایش را کنار گذاشت ، گفت که دفتر وی به MTA در رعایت دستور کمک خواهد کرد.

سخنگوی هیزل کرامپتون-هایس در بیانیه ای گفت: “اولویت اصلی فرماندار هوچول امنیت نیویورکی ها است و ما متعهد هستیم که به MTA کمک های لازم برای حفظ ایمنی کارکنان و ارائه خدمات بالا به مسافران را ارائه دهیم. “”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *