آیا آلرژی در برابر COVID-19 شدید محافظت می کند؟


آلرژی به ابروسیا ص

آسم آلرژیک شایع ترین نوع آسم است که نیمی از بزرگسالان مبتلا به آسم و حدود 80 درصد از کودکان مبتلا به آسم را تحت تاثیر قرار می دهد. در طول همه گیری COVID-19، بیماران مبتلا به آسم من نگران افزایش قرار گرفتن در معرض ویروس به دلیل افزایش تولید مخاط و تنفس ضعیف مرتبط با آسم بودند. من فکر می‌کنم مهم است که بدانیم چه چیزی باعث تحریک آسم می‌شود تا واقعاً اضطراب را کاهش دهد، زیرا علل آسم آلرژیک بیان ACE2 را کاهش داده است و آسم غیر آتوپیک اینطور نیست.

نقش گیرنده های ACE2

ACE-2 پروتئینی است که در سطح بسیاری از قسمت‌های بدن پوشاننده غشاهای مخاطی مانند مجرای سینوسی، ریه‌ها، قلب، عروق خونی، کلیه‌ها، کبد و دستگاه گوارش یافت می‌شود. این در سلول های اپیتلیال وجود دارد که بافت های خاصی را می پوشانند و موانع محافظتی ایجاد می کنند. ACE-2 یک جزء حیاتی از یک مسیر بیوشیمیایی مهم برای تنظیم فرآیندهای بدن مانند فشار خون، بهبود زخم و التهاب است. مسیر RAAS مسیر سیستم رنین-آنژیوتانسین-آلدوسترون (RAAS) نامیده می شود و به تعدیل بسیاری از فعالیت های بدن کمک می کند پروتئینی به نام آنژیوتانسین II (ANG II) که فشار خون، خون و عفونت ها را افزایش می دهد.

گیرنده های ACE2 و COVID19

ویروس کرونا از گیرنده‌های ACE2 برای آلوده کردن سلول‌ها استفاده می‌کند، بنابراین منطقی است که بروز و شدت COVID19 در افراد مبتلا به فشار خون بالا، دیابت و بیماری عروق کرونر قلب بیشتر باشد. شواهد نشان می دهد که ACE2 ممکن است در بیماران مبتلا به فشار خون بالا، دیابت و بیماری عروق کرونر قلب بالاتر و در افراد مبتلا به آلرژی کمتر باشد. به نظر می رسد این برای کسانی که آلرژی دارند چیز خوبی است، درست است؟

از آنجایی که جهان ما در دو سال گذشته مملو از اخبار همه گیر شده است، هر جنبه مثبت یا محافظتی از ویروس ممکن است مورد استقبال قرار گیرد و ممکن است کسی فکر کند که من نادیده گرفتن آلرژی های شما را تشویق می کنم. این نمی تواند دور از واقعیت باشد. من فکر می‌کنم که بررسی علت علائم آسم بسیار مهم است، زیرا درمان آسم آلرژیک می‌تواند بسیار ساده باشد و افراد مبتلا به آسم غیر آتوپیک ممکن است بیشتر از افراد مبتلا به آسم آلرژیک به COVID-19 مبتلا شوند و بهتر است مطلع.

همانطور که قبلا ذکر شد، ACE-2 برای حفظ فشار خون، بهبودی و کاهش التهاب ضروری است. اگر این سطوح در موارد آلرژی به میزان قابل توجهی کاهش یابد، به این معنی است که این افراد در معرض یکسری مشکلات سلامتی هستند که در دراز مدت بسیار جدی تر از این همه گیری هستند.

برای آلرژی برنامه ریزی کنید

دکتر فراندسن Physician Wash DCپاییز فراندسن، ND، یک فیزیوتراپیست در National Integrated Health Associates، NIHA است که در واشنگتن، دی سی، مریلند و ویرجینیا خدمت می کند. به عنوان یک متخصص طبیعی، فلسفه او استفاده از کم تهاجمی ترین و موثرترین روش برای تعادل بدن و بازگرداندن سلامتی است. زمینه های تمرکز او شامل آلرژی، پزشکی محیطی و حساسیت های شیمیایی، هومیوپاتی و داروهای گیاهی، داروهای ضد پیری و سم زدایی از فلزات سنگین است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر