آیا آموزش شخصی برای من وجود دارد؟


آیا می توانید با هر یک از این جملات شناسایی کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به راهنمایی نیاز دارم تا بتوانم از زمان خود در باشگاه به بهترین نحو استفاده کنم.
  • من به فلات رسیده ام و از کارهای روزمره ام خسته شده ام.

آیا هیچکدام شبیه شما هستند؟ آموزش شخصی ممکن است راه حل شما باشد. شاید هرگز به آن فکر نکرده باشید ، اما بدنسازی Corpus Christi ما برای هر مرحله از آمادگی جسمانی دارای مربیان شخصی است. هر دو ورزشکار جدید و پیشرفته سالن بدنسازی می توانند تحت هدایت یک مربی مجرب از شروع جدیدی بهره مند شوند.

آماده اید تا بازی تناسب اندام خود را آماده کنید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که مایلند دانش خود را به اشتراک بگذارند. تعیین چگونگی دستیابی به اهداف تناسب اندام خود – چه راه حل کاهش وزن ، بهبود سلامت یا عضلات بیشتر.

وقتی برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، آنها وقت می گذارند تا در سالن بدنسازی گوش دهند و بدانند که می خواهید به چه چیزی برسید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و یاد بگیرید که از چه فعالیت های تناسب اندام لذت خواهید برد.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملی برای موفقیت ایجاد کنید. بسته به سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم یک روال معمول را ارائه می دهید که از زمان تمرین شما به طور م efficientثر و مثر استفاده می کند.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا بدنبال راهی جدید و تازه برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی برای شروع یا شکستن این فلات ارائه دهند. آخرین دیدگاه ها همیشه کمک می کند!

تشویق

احساس افسردگی؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست که به شما کمک می کند با حمایت و الهام پاداش ها را زیر نظر داشته باشید.

مسئوليت

هنگامی که احساس سستی یا گوشه گیری می کنید ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا در هدف بمانید!

نتایج

اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی شما هرچه باشد ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

برای بهبود سلامتی و تندرستی تعهد لازم است ، ما آن را دریافت می کنیم. گاهی اوقات این کار سخت است. اما مربیان شخصی فیتنس فیتنس حامی تناسب اندام شما هستند ، آماده آموزش ، گردهمایی و خوشحال کردن شما برای موفقیت هستند.

اولین قدم را بردار یک مکان تناسب اندام در نزدیکی خود پیدا کنید و درباره آموزش های شخصی در Corpus Christi بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *