آیا اهداف تناسب اندام شما در دسترس است؟


ما اینجا هستیم ، نیمی از سال اهداف تناسب اندام را که برای روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ اوضاع چطوره؟

Corpus Christi Jim ما سنت سالانه تعهد بهبود خود را درک می کند ، اما ما همچنین متوجه می شویم که علاقه معمولا در چند هفته اول کم رنگ می شود. سخت است که انگیزه خود را حفظ کنید ، به ویژه هنگامی که اهداف غیرقابل باور هستند.

تعیین اهداف معقول

اینجا معامله است. اهداف بلندمدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. در حالی که مغز شما ممکن است یک هدف داشته باشد ، وزن خاصی که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما پیشنهاد می کنیم با آن با چرخ های کوچک برخورد کنید.

به آرامی شروع کنید و آن را اصلی نگه دارید. صادق باشید. واقعا به چه چیزی می توانید برسید؟ با اهداف دست یافتنی شروع کنید. موفقیت های کوچک به شما کمک می کند تا در رسیدن به آن هدف نهایی اعتماد به نفس ایجاد کنید.

بیا دیگه!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط صحبت نکنید – به باشگاه بروید و شروع به حرکت کنید! یک فعالیت تناسب اندام پیدا کنید که از آن لذت می برید و به آن پایبند هستید.

آیا انرژی دیگران به شما انگیزه می دهد؟ همه کلاس های تناسب اندام شما را با احساسات مثبت احاطه کرده اند – و می توانند سرگرم کننده باشند! ترجیح می دهید به تنهایی ورزش کنید؟ تجهیزات تک ایستگاهی ، چه قلبی و چه قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم قالب تمرین را پیدا کنید که به شما امکان می دهد همین کار را انجام دهید!

به خودتان پاداش دهید

با پیشرفت روزها و هفته ها-و رفتن به باشگاه برای شما سخت تر و سخت تر می شود-شور و شوق اولیه خود را به خاطر بسپارید و قول دهید که از خود مراقبت خواهید کرد.

و هنگام ظاهر شدن ، اقدام و رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید ، به خودتان پاداش دهید.

شما سزاوار یک تعریف بزرگ و یک ضربه کوچک به پشت هستید – فقط به خودتان پاداش غذاهای پرکالری که کار سخت شما را از بین می برد ، ندهید!

در تناسب اندام شرکت کنید

ما به سلامت و تندرستی جامعه خود ایمان داریم و می خواهیم در تناسب اندام ما در Corpus Christi شریک شما باشیم.

بیایید با شما سفر کنیم. ما به شما کمک می کنیم آن اهداف را شناسایی کرده و برنامه ای را با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها تهیه کنید.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *