آیا چربی های اشباع نشده مضر هستند؟ : غذا


اخیراً ، این ویدئو از کانال “آنچه آموختم” بیرون آمد ، کانالی که در مورد موضوعات تصادفی صحبت می کند ، اگرچه غذا اغلب مناسب است.

او واقعاً از رژیم غذایی غالباً گوشتی اجتناب می کند ، همانطور که در این ویدئو سعی شد تأثیر محصولات حیوانی بر آب و هوا را کم اهمیت جلوه دهد ، با استناد به یک مطالعه فوق العاده ضعیف طراحی شده که یک فرد معقول اگر این مطالعه را بخواند می داند.

البته ، من اینجا نیستم که در مورد رابطه بین رژیم غذایی و آب و هوا صحبت کنم ، زیرا هدف این بخش این نیست ، من فقط سعی می کنم توضیح دهم که به وضوح دارای تعصب قوی است. بنابراین وقتی به این سوال برمی گردم که آیا چربی های اشباع نشده چندان مضر نیستند ، منظور من مصرف صدها کالری از روغن گیاهی نیست ، بلکه چربی های غیر اشباع چندگانه از غذاهای کامل است. نکته دیگری که بسیار مهم است این است که نسبت امگا 3 به 6 باید بین 1: 4-1: 1 باشد.

بنابراین اگر بتوانید شواهد محکمی ارائه دهید که مصرف مقادیر زیاد چربی های غیراشباع مضر است ، حتی اگر تعادل امگا -3 تا 6 شما خوب باشد و منبع شما غذاهای کامل باشد ، مطمئن هستم ، اما در حال حاضر فقط در مورد چه زمانی استدلالهای زیادی از هر دو طرف بدست می آید.

منظور من از چربی اشباع نشده بالا ، حدود 10 درصد کالری ناشی از چربی های غیراشباع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *