آیا Vigor اکنون یک کلاهبرداری از قرص عملکرد مردانه است یا قانونی؟


ویگورنائو

39.74 دلار

ویگرنو

اندازه آلت تناسلی را افزایش دهید


9.6 / 10

عملکرد جنسی را بهبود می بخشد


9.7 / 10

افزایش حجم مایع منی


9.6 / 10


برای مردانی که می خواهند عملکرد جنسی خود را در رختخواب بهبود بخشند، اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهند یا میل جنسی را افزایش دهند، قرص های تقویت کننده جنسی مردانه ممکن است راه حلی باشد. اما در حالی که اکثر محصولات ادعاهای طولانی مدتی در مورد اثربخشی محصولات دارند، تحقیقاتی که از این ادعاها پشتیبانی می کند محدود است. به همین دلیل انتخاب محصولات طبیعی برای جلوگیری از عوارض جانبی یا آسیب دائمی ضروری است.

ویگرنو

میل جنسی چیست؟

برای درک نیاز به قرص های تقویت جنسی مردان، لازم است که میل جنسی را درک کنید. میل جنسی یا میل جنسی، میل و توانایی لذت بردن از رابطه جنسی و توانایی حفظ ارگاسم است که شریک زندگی را راضی می کند.

میل جنسی مردان با افزایش سن کاهش می یابد. هورمون مردانه، تستوسترون، زمانی که یک مرد در دهه بیست سالگی است، بالا است. هنگامی که مردان به اواسط 30 سالگی خود می رسند شروع به کاهش می کند و سپس هر سال به میزان 1٪ کاهش می یابد. بسته به سبک زندگی، ژنتیک و عوامل دیگر مانند استرس شغلی و خانوادگی، سرعت آن می تواند سریعتر یا کندتر باشد. همه اینها بر علاقه به رابطه جنسی تأثیر می گذارد.

این زمانی است که قرص مورد نیاز است.

VigorNow چیست؟

VigorNow یک مکمل تقویت کننده مردانه 100% طبیعی و ارگانیک است که میل جنسی و اندازه آلت تناسلی مردان را بهبود می بخشد. میل جنسی، قدرت ماندگاری، ارگاسم را افزایش می دهد و اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد تا نعوظی قوی تر و پایدار داشته باشد.

این مکمل طبیعی هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای ندارد و دارای گواهی های مثبت بسیاری است که در وب سایت یافت می شود. این وب سایت همچنین حاوی شواهدی از تجزیه و تحلیل تحقیقات، مزایا، عملکرد و کارایی محصول است. همه اینها ثابت می کند که محصول قبل از عرضه به بازار تحقیقات گسترده ای انجام شده است.

با افزایش اندازه و تعداد اسپرم ها، سلامت باروری مردان را بهبود می بخشد. مشکلات جنسی ناشی از کمبود انرژی را شناسایی و درمان می کند. این مکمل غذایی تنظیم می کند

تبلیغات ویژه: VigorNow را با کمترین قیمت با تخفیف آنلاین دریافت کنید

عناصر

این محصول حاوی مواد طبیعی است که از سرتاسر جهان تهیه شده و به بهبود سلامت مردان معروف است. در اینجا مواد تشکیل دهنده به کار رفته در محصول آمده است –

 1. ال آرژنین این یک ماده طبیعی است که تولید اکسید نیتریک را در بدن افزایش می دهد که به نوبه خود به بهبود و حفظ نعوظ کمک می کند.
 2. مویرا پواما عصاره های این جزء با افزایش تعداد اسپرم به بهبود باروری کمک می کند، که زمانی اتفاق می افتد که تولید تستوسترون افزایش می یابد.
 3. جینسینگ آسیایی استفاده از عصاره جینسینگ آسیایی باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی می شود. این ماده طبیعی برای کمک به درمان اختلال نعوظ و بهبود نعوظ نیز شناخته شده است.
 4. پارک کاتوابا این عصاره گیاهی میل جنسی و عملکرد را بهبود می بخشد و به کاهش خستگی کمک می کند.

علم فعالیت در حال حاضر

مردان می خواهند آلت تناسلی بزرگ داشته باشند و برای این منظور از روش های مختلفی برای افزایش سایز آلت استفاده می کنند. بهبود آلت تناسلی باعث افزایش اعتماد به نفس و قدرت جنسی می شود.

VigorNow همه این موارد را به طور طبیعی و بدون هیچ گونه عوارض جانبی به آنها می دهد. این شامل مواد طبیعی است که از سرتاسر جهان تهیه می شود. این مواد از قدیم الایام در طب سنتی برای درمان ناراحتی های مردانه استفاده می شده است. آنها نعوظ را تقویت کرده و سلامت عروق را به اندام های تولید مثلی با افزایش تولید تستوسترون درون زا باز می گرداند.

استفاده از مواد طبیعی خطرات ناشی از عوارض جانبی، آلرژی یا سایر اثرات منفی مصرف مکمل را از بین می برد. از نقطه نظر پزشکی، این محصول برای استفاده بی خطر و جایگزینی بدون درد برای جراحی است.

نتایج استفاده از محصول از فردی به فرد دیگر متفاوت است. مشاهده شده است که این مکمل اندازه آلت تناسلی را به طور متوسط ​​5 تا 7 سانتی متر افزایش می دهد.

vigornow بررسی بررسی

VigorNow چگونه کار می کند؟

در اینجا چهار راه کار VigorNow وجود دارد –

 1. سلامت Corpora Cavernosa را بهبود می بخشد این مکمل به افزایش جریان خون به جسم غارنوزوم کمک می کند که به نوبه خود جریان خون را به آلت تناسلی افزایش می دهد و منجر به نعوظ طولانی مدت می شود.
 2. سلول ها را بازسازی می کند بازسازی سلول ها برای ایجاد نعوظ طولانی مدت برای اجسام غارنوز ضروری است. VigorNow حاوی آنتی اکسیدان هایی است که به تولید سلول های جدید و بازسازی بافت کمک می کند.
 3. عدم تعادل هورمونی را از بین می برد VigprNow سطح تستوسترون را در بدن افزایش می دهد. این هورمون مردانه برای تقویت میل جنسی برای بدن مردان ضروری است و بر نعوظ و کیفیت ارگاسم تأثیر می گذارد.
 4. انرژی را افزایش می دهد و خلق و خو را بهبود می بخشد ترکیبات موجود در مکمل به بدن انرژی می دهد که عملکرد جنسی را بهبود می بخشد.

VigorNow چه مشکلاتی را حل می کند؟

وقتی مردان از کمبود جنسی رنج می برند، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و به دنبال راه هایی برای بهبود عملکرد خود می گردند. برخی از این مشکلات جنسی عبارتند از:

 1. رابطه جنسی نامنظم به دلیل کمبود میل جنسی
 2. کاهش میل جنسی
 3. کاهش جریان مایع منی
 4. بی اعتماد
 5. اندازه آلت تناسلی کوچک
 6. ناتوانی در حفظ نعوظ

(تامین محدود) برای خرید VigorNow از وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید

مزایای VigorNow

یک مکمل طبیعی مانند VigorNow حاوی موادی مانند Catuaba Bark و Muira Puama است که بسیار مفید است و به کاهش اثرات اختلال نعوظ کمک می کند.

در زیر مزایای VigorNow آمده است –

 1. اکستنشن طبیعی آلت تناسلی این مکمل غذایی حاوی مواد قوی و قوی است که از نظر اثربخشی و ایمنی از نظر بالینی آزمایش شده است. این مواد با هم کار می کنند تا سایز آلت تناسلی را بدون درد افزایش دهند و به این ترتیب مرد را از نیاز به جراحی بزرگ کردن آلت رها می کنند.
 2. عملکرد جنسی را بهبود می بخشد با استفاده مداوم از VigorNow، بهبود قابل توجهی در طول و دور آلت تناسلی، نعوظ و میل جنسی مشاهده می شود.
 3. افزایش حجم مایع منی ترکیبات قوی مانند روی و ویتامین A باعث افزایش حجم مایع منی می شوند.
 4. بهبود نعوظ این محصول با فناوری پیشرفته ای غنی شده است که نعوظ را با افزایش جریان خون به جسم غارنوزوم افزایش می دهد.
 5. افزایش میل جنسی وقتی میل جنسی یا میل جنسی کاهش می یابد، عملکرد جنسی خوب غیرممکن می شود. VigorNow روی بدن مرد برای تقویت میل جنسی و بهبود میل جنسی تأثیر می گذارد.
 6. اندازه آلت تناسلی را افزایش دهید – افزایش قابل توجهی در اندازه آلت تناسلی از 5 تا 7 سانتی متر وجود دارد که باعث افزایش اعتماد به نفس فرد و افزایش جذابیت او برای جنس مخالف می شود.

عوارض جانبی VigorNow

اگرچه VigorNow ترکیبی از مواد 100٪ طبیعی است، اما هر محصول دارای عوارض جانبی است، به همین دلیل است که سازنده هشداری را روی برچسب چاپ می‌کند و دستورالعمل‌هایی را برای برخی از مواردی که کاربر باید برای تجربه ای امن دنبال کند، ارائه می‌دهد. در اینجا مواردی وجود دارد که باید هنگام استفاده از VigorNow به خاطر بسپارید –

 1. مهر و موم محصول را بررسی کنید تا ببینید آیا اصل است و دستکاری نشده است.
 2. بیش از حد مصرف نکنید و فقط به دفعات توصیه شده استفاده کنید. دوز بیش از حد منجر به عوارض جانبی مانند استفراغ، اسهال، حالت تهوع و غیره می شود.
 3. برای اطمینان از اصل بودن محصول، همیشه از وب سایت رسمی خرید کنید.

نحوه استفاده از VigorNow

هر بطری مکمل حاوی 60 کپسول است که دوز یک ماه است.

 • در دو هفته اول استفاده، اختلال نعوظ با افزایش میل جنسی و نعوظ پایدار بهبود می یابد. علاوه بر این، افزایش قابل توجهی در اندازه آلت تناسلی به میزان 2 سانتی متر وجود دارد.
 • هفته سوم و چهارم باعث بهبود نعوظ، میل جنسی، اندازه آلت تناسلی و شدت ارگاسم می شود.
 • از هفته چهارم تاثیر مکمل های متعدد بر بدن افزایش می یابد. تغییر قابل توجه در این دوره افزایش حساسیت آلت تناسلی است که شدت ارگاسم را بهبود می بخشد و آنها را طولانی مدت و قدرتمند می کند.
 • سازنده توصیه می کند که بعد از هفته ششم استراحت کنید و سپس برای حداکثر تاثیر آن را تکرار کنید.

قیمت

این محصول در بسته بندی های 3 تایی با قیمت ها و تخفیف های مختلف مطابق شکل زیر موجود است –

این محصول فقط برای ساکنین ایالات متحده در دسترس است.

تضمین بازگشت پول

این شرکت ضمانت 100% را به خریدار ارائه می دهد. اگر خریدار از محصول یا نتایج راضی نبود، می‌تواند آن را برای بازپرداخت 100 درصدی بازگرداند.

چرا VigorNow بهتر از سایر مکمل های مشابه است؟

راه های زیادی برای بهبود عملکرد جنسی وجود دارد و ویاگرا پرکاربردترین روش است. نعوظ را بهبود می بخشد و استقامت را افزایش می دهد. با این حال، این محصولات اغلب به دلیل وجود افزودنی های دارویی منجر به مشکلات سلامتی می شوند. شایع ترین این عوارض جانبی لخته شدن خون، نارسایی کلیه یا حتی حملات قلبی است.

در مقابل VigorNow یک محصول کاملا طبیعی و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی است. عملکرد جنسی مردان را بهبود می بخشد. مواد تشکیل دهنده سلامت کلی را بهبود می بخشد و تغذیه بدن را تامین می کند.

مواد تشکیل دهنده به خوبی تحقیق شده است. استفاده از آن بی خطر بود. مواد تشکیل دهنده هیچ واکنش آلرژیکی ایجاد نمی کنند و بنابراین یک انتخاب عالی برای مردان برای افزایش سطح تستوسترون خود بدون عوارض جانبی یا جراحی های دردناک هستند.

برای مدت محدودی در VigorNow تخفیف انحصاری دریافت کنید

توصیفات مشتری

نمی توانم بیان کنم که چقدر خوشحالم. از زمانی که دوست پسرم شروع به استفاده از VigorNow کرد، زندگی جنسی ما سر به فلک کشید. حالا او مرا بیشتر از همیشه می خواهد. قبلاً فکر می کردم که او علاقه خود را از دست می دهد یا به من خیانت می کند زیرا رابطه جنسی بین ما وجود نداشت. من نمی دانستم که میل کم او به دلیل یک مشکل مردانه است. آلت تناسلی او به اندازه و استقامت افزایش یافته است که من مشتاقانه منتظر گذراندن وقت با او هستم. ~ تریسی، تنسی

VigorNow قطعا ارزش هر پنی خرج شده را دارد. آلت تناسلی من بعد از استفاده از قرص ها شبیه آلت تناسلی می شود. ~ لوگان، واشنگتن، دی سی

ما در حال تلاش برای بچه دار شدن بودیم، اما دکتر گفت که تعداد کم اسپرم شوهرم دلیل باردار نشدن من است. او شروع به استفاده از VigorNow کرد و تعجب من را تصور کنید که چرا باردار شدم. ما آزمایش دادیم و تعداد اسپرم او افزایش یافت. ~ سارا، میامی

پرسش و پاسخ

چه کسی می تواند از VigorNow استفاده کند؟

هر مرد بالای 18 سال می تواند از VigorNow استفاده کند. مردانی که به دلیل خستگی، خستگی، اندازه آلت تناسلی کوچک، میل جنسی کم، انزال زودرس یا اختلال نعوظ قادر به رابطه جنسی نیستند، از استفاده از این مکمل غذایی سود می برند.

عوارض جانبی این محصول چیست؟

این محصول کاملا طبیعی و بدون مواد افزودنی دارویی است. عوارض جانبی ندارد، اما مصرف بیش از حد آن می تواند باعث تهوع، اسهال و استفراغ شود.

هر چند وقت یکبار باید از محصول استفاده کرد؟

VigorNow باید طبق دستور سازنده به مدت چهار تا شش هفته برای بهترین نتیجه مصرف شود. سازنده توصیه می کند پس از این مدت استراحت کنید و پس از آن می توان چرخه را تکرار کرد تا حداکثر اثر را از استفاده از این مکمل به دست آورد.

نتایج چقدر سریع ظاهر می شوند؟

VigorNow یک قرص جادویی نیست که یک شبه نتیجه بدهد. برای نتایج قابل مشاهده باید به مدت چهار تا شش هفته به طور مداوم استفاده شود. سازنده تضمین می کند که در صورت استفاده منظم، اندازه آلت تناسلی را 2 تا 3 اینچ افزایش می دهد.

اقدامات احتیاطی توصیه شده هنگام استفاده از VigorNow چیست؟

سازنده توصیه می کند که بیش از حد مصرف نکنید. همچنین برای مردان زیر 18 سال مناسب نیست. افرادی که دارای مشکلات پزشکی و مشکلات سلامتی هستند باید قبل از استفاده با پزشک مشورت کنند.

آیا شرکت ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهد؟

بله، در صورتی که کاربر از نتایج یا محصول راضی نباشد، شرکت 100% بازگشت نقدی ارائه می دهد.

قدرت

دور

VigorNow یک مکمل غذایی است که ثابت می کند یک درمان ساده برای مشکلات جنسی مردان است. مشکلات سلامتی مانند اختلال نعوظ، کاهش استقامت، کاهش میل جنسی و غیره را درمان می کند. این محصول حاوی موادی است که جریان خون را در آلت تناسلی افزایش می دهد و در نتیجه نعوظ سخت و طولانی مدت را به همراه دارد.

از انزال زودرس جلوگیری می کند.

علاوه بر مزایای سلامتی ذکر شده، این شرکت به افرادی که از نتایج محصول راضی نیستند، 100% بازپرداخت نقدی بدون دردسر ارائه می دهد. این محصول فقط برای ساکنین ایالات متحده برای فروش در دسترس است.

هنگام سفارش محصول از وب سایت رسمی، تخفیف های شگفت انگیز و ارسال رایگان وجود دارد.

توصیه می شود قبل از استفاده از VigorNow دستورالعمل ها را به دقت بخوانید و به دقت آنها را دنبال کنید. این محصول همچنین دارای دستورالعمل های احتیاطی است که برای جلوگیری از عوارض جانبی باید رعایت شود.

همه اینها مشکلات جنسی را کاهش می دهد و سلامت جنسی مردان را به طور طبیعی بهبود می بخشد. لطفاً توجه داشته باشید که VigorNow یک مکمل غذایی مردانه است و درمانی برای هیچ مشکل جنسی نیست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر