آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند


ساکنان پترسون ، اقیانوس آرام و نیوجرسی در بخشهایی از کلیفتون و وودلند پارک پس از آلوده شدن آب آشامیدنی بازماندگان طوفان ایدا ، ششمین هفته مشاوره آب جوش خود را آغاز می کنند.

مقامات می گویند که سیلاب طوفان مخزن باز را آلوده کرده است ، که آب تمیز را برای حدود 250،000 نفر در پترسون و مناطق اطراف آن تأمین می کند.

روبی پنبه ، کمیسر آب در اقیانوس آرام گفت: “ما تقریباً در انتهای راه هستیم ، کمی صبورتر باشید زیرا تقریباً آنجا هستیم.” او امیدوار است که نظافت هفته آینده انجام شود.

وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست باید نمونه های اضافی آب را تأیید کند تا ساکنان بتوانند دوباره با اطمینان از آب لوله کشی استفاده کنند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسک ، گفت که کارکنان خستگی ناپذیر کار می کنند و در حال حاضر 3000 دستگاه از بیش از 4000 شیر آب را برای تمیز کردن سیستم توزیع شستشو داده اند.

وی گفت: “میلیون ها و میلیون ها گالن آب در مخزن وجود دارد بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را خارج کرده و سپس آن را با آب تمیز جایگزین کنیم.” “و آخرین مرحله شستن هیدرنت ها است.”

هنوز مشخص نیست که چه چیزی آب را آلوده کرده است ، اما جونز گفت که آب مخزن کثیف است و ممکن است حاوی مدفوع حیوانات یا سایر مواد شیمیایی از مناطق اطراف باشد.

کمیسیون آب دره اقیانوس آرام دارای سه مخزن باز است اما تنها یک مخزن آلوده است. دو مخزن دیگر در سطح مرتفع قرار دارند و در ماه های تابستان که آب بیشتری مصرف می شود ، به عنوان پشتیبان استفاده می شود. او گفت که سیستم نمی تواند فقط وارد آب ذخیره دیگر شود زیرا برخی از قسمت های سیستم قبلاً آلوده شده است.

او می گوید: “ما فقط می خواستیم از سالم بودن آب مشتری اطمینان حاصل کنیم بنابراین بهترین کار توصیه به جوشاندن آب است.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد مطمئن شود که آژانس برای طوفان های آینده ، از جمله پوشش مخازن ، آماده است. در سال 2009 ، مقامات ایالتی به کمیسیون آب دره پسایک دستور دادند تا ذخایر خود را مطابق با قوانین فدرال تحت پوشش قرار دهد. با این حال ، مجموعه ها ناشناخته هستند.

جونز اظهار امیدواری کرد که کمیسیون آب دره اقیانوس آرام بتواند حداقل هزینه های نظافت و آب بطری رایگان در مکانهای تعیین شده را به آژانس مدیریت اضطراری فدرال بازپرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *