آینده جزیره کوچک و فضای سبز نیویورک


هنگامی که جزیره کوچک در پارک رودخانه هادسون در ماه مه افتتاح شد ، به عنوان هدیه ای برای شهر در نظر گرفته شد ، ترکیبی نمادین فوری از معماری و طبیعت که از نیویورکی ها و بازدیدکنندگان هنگام بیرون آمدن از زمستان محروم استقبال کرد. اما جزیره کوچک علاوه بر اینکه به عنوان جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر خدمت می کند ، دارای طراحی ، دسترسی و اثرات پایداری است که بر کل شهر تأثیر می گذارد.

مجموعه برنامه های عمومی موسسه پرات برای کشف معنای جزیره کوچک برای نیویورک و کشف مناطق معماری و معماری منظر پرات ارائه می دهد پشت پارک میزبان یک مکالمه رایگان و مجازی بین معماران است: مت کش از استودیوهای هیتروویک ، و Sign Nielsen of Matthews vs Nielsen Landscape Architects و Pratt’s School of Architecture؛ و همچنین مدیر اجرایی Little Island تریش سانتینی ، و رابرت هاموند ، موسس و مدیر اجرایی High Line. نیویورک تایمز مایکل کیملمن منتقد معماری معتدل خواهد بود.

در بحث آنچه جزیره کوچک را منحصر به فرد می کند ، فرآیند طراحی مشارکتی که منجر به ایجاد آن شد و نقش فضای سبز عمومی به طور کلی – محور اصلی برنامه های جدید کارشناسی ارشد در معماری منظر م Instituteسسه پرات ، در گفتگو مورد بحث قرار می گیرد. همانطور که ما در محیط خود ، اجتماعی و طبیعی ، از نظر برابری ، دسترسی و پایداری تجدید نظر می کنیم ، چگونه جزیره کوچک به عنوان نمونه ای برای یک شهر احیا شده عمل می کند؟

گفتگوی از پیش ضبط شده سه شنبه 19 اکتبر ساعت 18:30 به صورت آنلاین پخش می شود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

ارائه های پرات توسط بنیاد خیریه TD پشتیبانی می شود.

این پست همکاری بین موسسه پرات و کارکنان گوتیسم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *