ابزاری برای بازیابی چت های پاک شده WhatsApp ایجاد کنید


به گزارش ایسنا، واتس اپ به کاربران این امکان را می دهد که در چت های جدید و قدیمی پیام هایی را حذف کنند، اما تصور کنید هنگام حذف پیامی که به اشتباه به گروهی ارسال کرده اید، به جای گزینه «حذف برای همه»، گزینه «حذف برای من» است. چه وحشتی را احساس خواهید کرد خوشبختانه با انتشار ابزارهای بازیابی پیام های حذف شده واتس اپ، این مشکل به گذشته تبدیل خواهد شد.

وب‌سایت WABetaInfo، یکی از معتبرترین منابع خبری فوری برای پیام‌رسان واتس‌اپ، در آزمایش اولیه این ویژگی را شناسایی کرد و آن را در یک اسکرین شات جدید نشان داد. هنگامی که کاربر روی دکمه “حذف برای من” کلیک می کند، واتس اپ گزینه “Undo” (UNDO) را در پایین صفحه نمایش می دهد. کاربران واتس اپ، مانند سایر سرویس های پیام رسان مانند تلگرام، چند ثانیه فرصت خواهند داشت تا به چت ها پاسخ دهند و سپس تصمیم بگیرند که آن ها را نگه دارند یا همه را حذف کنند.

این تنها قابلیتی نیست که واتس اپ روی آن کار می کند. این شرکت همچنین قصد دارد محدودیت اشتراک فایل را از 100 مگابایت قبلی به دو گیگابایت افزایش دهد. این ویژگی جدید که در ماه مارس در آرژانتین آزمایش محدودی دریافت کرد، در واتس اپ 2.22.13.6 در دسترس است.

بر اساس وب سایت Android Police، واتس اپ در هفته های اخیر پیشرفت سریعی داشته است و بر روی ویژگی هایی مانند ویرایش پیام های ارسال شده و امکان ذخیره پیام های ناپدید شده کار می کند. هنوز مشخص نیست واتس اپ چه زمانی قابلیت بازیابی پیام های پاک شده را اضافه می کند.