اخبار شرکت برای خرید OPIS


اخبار شرکت برای خرید OPIS

ارائه دهنده پیشرو داده و تجزیه و تحلیل بازارهای انرژی و کالاها ، ستون های جدیدی از رشد را برای داوجونز فراهم می کند.

داو جونز انتظار دارد که مشاغل با حاشیه زیاد و کسب و کار اطلاعات تجاری را متحول کند

نیویورک ، نیویورک (2 اوت 2021) News Corporation امروز اعلام کرد که برای خرید سرویس اطلاعات قیمت نفت (OPIS) و دارایی های مرتبط از S&P Global و IHS Markets توافقنامه ای امضا کرده است.

داده های دیجیتالی پیشرفته ، بسیار مفید و در حال پیشرفت مداوم ، ارائه تجزیه و تحلیل و بینش بخشی از تجارت اطلاعات حرفه ای داوجونز (PIB) ، از جمله ریسک و رعایت داوجونز ، داوجونز نیوزویک و فاکتیوا ، خواهد شد. OPIS دارای پایه درآمد تقریباً 100 digital دیجیتالی ، 95 مکرر و تقریباً 50٪ +٪ حاشیه EBITDA تعدیل شده است.1، با نیازهای جزئی capex.

News Corporation 1.150 میلیارد پوند پول نقد از OPIS تحت ترتیبات سنتی دریافت می کند و انتظار می رود 180 میلیون دلار مالیات برآورد شده را به عنوان بخشی از معامله دریافت کند.2به S&P Global و IHS Markets در ماه مه جستجوی توزیع کسب و کار را برای اطمینان از ادغام به موقع دو شرکت اعلام کردند. خرید OPIS توسط News Corporation منوط به شرایط بسته سنتی است ، از جمله تأیید مقررات و خاتمه ادغام S&P Global و IHS Markets ، که انتظار می رود در سه ماهه چهارم سال جاری رخ دهد.

OPIS در سال 1977 تأسیس شد و امروزه استاندارد جهانی صنعت برای قیمت گذاری معیار و مرجع و اخبار و تجزیه و تحلیل صنایع نفت ، گاز طبیعی ، مایعات و سوخت های زیستی و ارائه دهنده در حال افزایش درک و تجزیه و تحلیل قیمت های تجدیدپذیر و کربن است. به طور پیش فرض ، OPIS اطلاعات قیمت گذاری و تجزیه و تحلیل نهایی را به صنعت Raza از پالایشگاه ها تا خرده فروشان ارائه می دهد.

علاوه بر این دستاورد ، داو جونز همچنین قیمت و اخبار و تجزیه و تحلیل ذغال سنگ ، معدن و فلزات و بازارها توسط McCloskey ، در میان سایر مارک ها را ارائه می دهد. علاوه بر این ، داو جونز آمادگی خوبی برای استفاده از تغییرات جهانی در تجدیدپذیرها و مقوله های در حال ظهور انرژی مانند هیدروژن ، اعتبار کربن ، سوخت های زیستی ، LNG ، خودروهای خورشیدی ، آبی و برقی را دارد.

OPIS به داو جونز در ایجاد هدف و ایجاد یک پلتفرم پیشرو در زمینه اخبار و اطلاعات تجاری بین المللی برای متخصصان کمک خواهد کرد. OPIS با داده های ارزشمند خود ، که به عنوان ارز برای صنعت مورد استفاده قرار می گیرد ، دارای روابط عمیق و قابل اعتماد با مشتریان با نرخ تمدید بالا و یک تیم مدیریتی مجرب با بیش از 18 سال تجربه است.

روبرت تامسون ، مدیر اجرایی NewsOp Corporation ، گفت: “OPIS سنگ بنایی برای رشد کالاها ، انرژی و تجارت دیجیتال تجدیدپذیر خواهد بود که ما معتقدیم تأثیر مثبتی بر داوجونز و اخبار خواهد داشت. جونز بیش از مجموع اجزای گرانبهای آنها خواهد بود. داوجونز به طور ایده آل برای سرعت بخشیدن به رشد OPIS آماده است ، در حالی که OPIS یک ستون قوی با ریسک و رعایت در تجارت اطلاعاتی حرفه ای داو جونز است که به سرعت در حال رشد است.

بر اساس گزارش IPS و بازارها ، درآمد حاصل از OPIS و دارایی های مرتبط با آن از سال 2016 حدود 10 درصد افزایش یافته است ، و بحران مالی جهانی 2008-2009 ، رکود بازار نفت 2014-2015 و همه گیری فعلی. در سال مالی جاری (منتهی به 30 نوامبر 2021) ، OPIS درآمد تقریبی 9129 میلیون را پیش بینی می کند که به EBITDA تعدیل شده اجازه می دهد سریعتر رشد کند و حاشیه EBITDA تعدیل شده به بیش از 50٪ برسد.

پیش بینی می شود صنعت اطلاعات مربوط به قیمت گذاری انرژی و کالا تا سال 2020 به 3 3 میلیارد نفر برسد (منبع: برتون-تیلور) ، با CAGR 5 ساله بیش از 7 درصد. با توجه به واکنش وسیع و جهانی شرکت ها و اجتماعی به تغییرات آب و هوا ، افزایش تقاضا برای داده ها و انواع تجزیه و تحلیل در بازارهای انرژی تجدیدپذیر که به سرعت در حال رشد است ، داوجونز را قادر می سازد تا با OPIS عرضه کند. عرضه های خرده فروشی OPIS این پتانسیل را دارد که در خارج از ایالات متحده و در مناطقی مانند خودروهای متصل و خودروهای برقی رشد کند.

المار لاتور ، مدیرعامل داو جونز ، گفت: “داو جونز و OPIS می توانند با گردآوری اخبار ، داده ها ، تجزیه و تحلیل ها ، رویدادها و یک جامعه حرفه ای به هم پیوسته ، ارائه دهنده پیشرو محتویات انرژی و اطلاعات تجدیدپذیر باشند.” “تخصص OPIS در کالاها ، محصولات انرژی و تجدیدپذیر مطابق تمرکز داو جونز بر تعمیق تخصص خود در زمینه های تخصصی حول محتوای ارزشمند است. انتظار می رود OPIS با ترکیب مشاغل بسیار سودآور و در حال رشد که می تواند به عنوان بخشی از داوجونز حتی سریعتر گسترش یابد ، رشد PIB را تسریع کند. ”

OPIS که مقر آن در راکویل ، مریلند است ، همچنین دارای دفترهایی در مکزیک ، انگلستان ، فرانسه ، رومانی و سنگاپور است. این شرکت حدود 400 متخصص در سراسر جهان استخدام می کند.

News Corporation نتایج کامل سال 2021 خود را در 5 آگوست 2021 گزارش می دهد. تا به امروز در سه ماهه سوم ، درآمد داو جونز 4 درصد رشد کرده است ، در حالی که EBITDA قند 49 درصد ، 21 درصد از حاشیه EBITDA قند ، و سود رکوردی را به دست آورده است.

###

1 سود EBITDA تعدیل شده نسبت EBITDA تعدیل شده به درآمد است. در سال مالی منتهی به 30 نوامبر 2020 ، OPIS تقریباً 121 میلیون و 61 میلیون دلار درآمد و EBITDA تعدیل کرد. EBITDA تعدیل شده مبلغ 11 میلیون پوند از شرکت EBITDA را پوشش نمی دهد. برای تجارت OPIS ، EBITDA شامل خسارت خالص 2.8 میلیون پوند در هزینه های خالص ، بازسازی و سایر هزینه ها ، 4.5 میلیون دلار خالص و 0.2 میلیون دلار درآمد خالص سرمایه گذاران 42 42.1 میلیون دلار نیست. همه آمار بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط IHS Markets Limited.
2 News Corporation انتظار افزایش مالیات را دارد که منجر به کسر سالانه 180 میلیون پوند در 15 سال آینده بر اساس ارزش فعلی می شود.

بیانیه مترقی

این نسخه شامل بیانیه های مترقی بر اساس انتظارات یا باورهای فعلی و همچنین مفروضات مربوط به رویدادهای آینده است و این اظهارات تابع عوامل و عدم قطعیت هایی هستند که نتایج واقعی را از نتایج توصیف شده در بیانیه های بعدی جدا می کنند. کلمات “امید” ، “اراده” ، “حدس” ، “حدس” ، “پیش بینی” ، “اعتقاد” ، “بالقوه” و عبارات و تغییرات مشابه برای شناسایی گزاره های مترقی است. این اظهارات در بسیاری از قسمتهای این نسخه ظاهر می شود و شامل موارد دیگری در مورد زمان تخمین زده شده و مزایای احتمالی OPIS می شود. به خوانندگان هشدار داده می شود که هرگونه اظهارنظر آینده نگر تضمین عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم قطعیت ها می شود. بسیاری از عوامل ، مانند خطرات و عدم قطعیت های مربوط به تلاش طرفین برای رعایت و رعایت شرایط نهایی مصوبات و خریدهای مقرراتی ، نتایج واقعی را از نظر فیزیکی متفاوت از عناصر توصیف شده در این بیانیه های آینده نگر می سازد. اظهارات آینده نگرانه در این نسخه فقط مربوط به این تاریخ است و News Corp. و داو جونز هیچ مسئولیتی در قبال به روز رسانی یا اصلاح هرگونه اظهارات آینده نگرانه (و صراحتاً هرگونه مسئولیت را انکار نمی کنند) نمی کنند.) ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آتی یا غیر آن ، به استثنای مواردی که قانون الزام کرده است.

درباره اخبار شرکت

News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) یک شرکت جهانی ، خدمات رسانه ای و اطلاعاتی متنوع است که بر ایجاد و توزیع محتوای معتبر و قانع کننده و سایر محصولات و خدمات تمرکز دارد. این شرکت مشاغل را در طیف وسیعی از رسانه ها پوشش می دهد ، از جمله: خدمات املاک و مستغلات دیجیتال ، خدمات ویدیویی اشتراک در استرالیا ، خدمات اخبار و اطلاعات و انتشار کتاب. دفتر مرکزی نیویورک ، News Corporation عمدتا در ایالات متحده ، استرالیا و انگلستان فعالیت می کند و محتوا و سایر محصولات و خدمات آن در سراسر جهان توزیع و مصرف می شود. اطلاعات بیشتر در دسترس است: http://www.newscorp.com.

مخاطب

روابط سرمایه گذاران شرکت خبری
مایکل فلورین
212-416-3363
[email protected]

اخبار ارتباطات شرکتی
جیم کندی
212-416-4064
[email protected]

ارتباطات شرکت داو جونز
متیو H. Hutchison
+ 1415-583-2119
متیو .. [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *