ادعا داعش با اشاره به اجتناب کرده اند سرگیری حمله ها تروریستیبه گزارش اهالی نیوز، گروه تروریستی تکفیری داعش روز یکشنبه ادعا کرد در ادعا‌ای بی‌سابقه در سال‌های جدیدترین انتقام کشته شدن رئیس سابق شخصی را خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حامیان شخصی خواست اجتناب کرده اند جایگزین نبرد اوکراین برای حمله به اروپا استفاده کنند. در سراسر جهان.

اصولاً بیاموزید:

خبرگزاری فرانسه در تلگرامی به نقل اجتناب کرده اند این گروه نوشت: ما به خدا توکل می کنیم به همان اندازه برای انتقام اجتناب کرده اند قتل ابوابراهیم القریشی، سخنگوی سابق این گروه کشتی کنیم.

ابوعمر المهاجر، سخنگوی جدید این گروه تروریستی اجتناب کرده اند حامیان داعش خواست به همان اندازه اجتناب کرده اند جایگزین جدید پس اجتناب کرده اند حمله روسیه به اوکراین (کدام ممکن است او آن را نبرد های صلیبی نامید) استفاده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حملاتی را در اروپا انجام دهند.

کاخ سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسران دفاعی آمریکا در فوریه 2021 ادعا کردند کدام ممکن است رئیس سابق داعش در حمله آمریکا در غرب سوریه کشته شده است.

داعش در اسفند ماه شبیه به سال همراه خود تایید کشته شدن سرکرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنگوی این گروه تروریستی، «ابوحسن الهاشمی القریشی» را شناخته شده به عنوان سرکرده جدید شخصی راه اندازی شد کرد.

ابوحسن الهاشمی سومین رئیس گروه تروریستی داعش اجتناب کرده اند زمان ساختمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش به سختی دانستن درباره او موجود است.

گروه تروریستی داعش طی سال‌های 2015 به همان اندازه 2017 حمله ها زیادی را در ناخوشایند اروپا در بالای همه چیز بخش‌هایی اجتناب کرده اند عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوریه طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرا کرد.

انتهای پیام/