اد مالینز رئیس SBA پس از حمله به مقر SBA FBI استعفا داد


اتحادیه اعلام کرد اد مولینز ، رئیس آتش نشان انجمن خیرخواه گروهبانان ، استعفا داده است.

FBI صبح سه شنبه به مقر SBA در منهتن تحتانی و خانه مولینز در پورت واشنگتن ، لانگ آیلند حمله کرد. در نامه هیئت اجرایی SBA اذعان شده است که “رئیس جمهور مولینز به وضوح هدف تحقیقات فدرال است” و “[g]وی با اشاره به استعفای خود گفت: “با توجه به جدی بودن موضوع و عدم قطعیت نتیجه”.

در نامه آمده است: “امروز عصر ، رئیس جمهور مالینز با استعفا از ریاست SBA موافقت کرده است. با این حال ، نمی توان عملیات روزمره و کارهای مهم SBA را رد کرد.”

مولینز SBA را که دارای 13000 عضو و صندوق بازنشستگی 264 میلیون دلار است ، از سال 2002 رهبری می کند. اگرچه FBI ماهیت تحقیقات را فاش نمی کند ، NY1 گفت که در حال تحقیق در مورد “سوء استفاده احتمالی از وجوه” است. بر اساس این پست ، “یک مقام عالی رتبه در اجرای قانون گفت که این تحقیقات مشکوک به تقلب در پست و سیم یا سوء استفاده از وجوه SBA است.”

در ماه فوریه ، مولینز پس از اظهارات تند در توییتر و انتشار پرونده دستگیری دختر شهردار بیل دو بلاسیو ، که در جریان اعتراضات جورج فلوید دستگیر شد ، متهم به سوء استفاده از سوی شورای بررسی شکایات مدنی شد. نظرات توییتر به نماینده کنگره ریچی تورس ، که توسط SBA به عنوان “روسپی درجه یک” توصیف شده بود ، در حالی که تورس عضو شورای شهر بود ، و سپس کمیسر بهداشت نیویورک اکسیریس باربوت ، که ادعا شد توسط SBA مورد ضرب و شتم قرار گرفت. دومی با NYPD بر سر توزیع همه گیری نقابدار درگیر بود.

وی همچنین ادعا کرد که یک فیلم نژادپرستانه را با هزاران نفر از اعضای SBA به اشتراک گذاشته است. این ویدئو که در سال 2019 پخش شد ، سیاه پوستان را “هیولا” نامید ، محل اسکان عمومی “میدان نبرد” بود و به “ملکه های رفاه” اشاره کرد ، که مولینز آن را “بهترین ویدیو” نامید. آنچه من دیدم عموم می گویند “حقیقت مطلق” است. ” “

آندریا کاتسیماتیدیس ، رئیس حزب جمهوری خواه منهتن ، با الهام از توییتر حمایت مالینز از دونالد ترامپ در مبارزات انتخاباتی 2020 “پیامی به چپ ها برای سکوت و حل همه مخالفان سیاسی بود – در صف بایستید یا غمگین باشید.” مولینز مهمان مکرر برنامه های رادیویی پدرش ، جان کاتسیماتیدیس میلیاردر جمهوری خواه بود.

وکلای مالینز و SBA درخواست اظهار نظر نکردند. پست خاطرنشان کرد که مولینز سه شنبه بعد از ظهر در خانه خود ظاهر شد و سپس بدون پاسخ به س leftالات خانه را ترک کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *