اریک آدامز ، کورتیس سیلوا 3 هفته قبل از انتخابات تعطیل شدند


اریک آدامز ، نامزد شهردار دموکرات و کورتیس سیلوا ، دشمن GOP روز سه شنبه در تبلیغات انتخاباتی خود را خرید و فروش کردند – بروکلین بیپ رقیب خود را به عنوان بنیانگذار یوگا و نگهبان فرشته نشان داد که با پلیس بازنشسته ارتباط ندارد.

“[Sliwa] آیا می خواهید به سیرک بروید ، خوب است – من بلیط نمی خرید. ”

آدامز ، کاپیتان سابق NYPD می گوید: “من روی این شهر متمرکز شده ام و او از این حرکت ها لذت می برد.”

رئیس محله به یک ترفند سیاسی توسط سیلوا اشاره کرد ، که اخیراً پس از س questionsالات مربوط به محل اقامت وی ​​در خارج از آپارتمانی در نیوجرسی حضور یافت و رئیس محله را با دوست دخترش نشان می داد.

اوایل سه شنبه ، در تجمع منهتن بالایی ، سیلوا آدامز را در مهمانی با افراد مشهور در نقاط داغ روشن گرفت.

Saliva ، که گروه مراقبانش اغلب در اموال اداره مسکن شهر نیویورک گشت می زند ، می گوید: “زندگی شبانه من در پروژه های مسکن عمومی است.”

سیلوا می گوید: “زندگی شبانه اریک آدامز ، به قول خودش ، سعی می کند با دختران تیکتوک در باشگاه صفر باند ، در کنار مردم کارداشیان باشد.”

“چرا او در خانه روزولت نبود؟ [in August] وقتی هشت نفر به ضرب گلوله کشته شدند و من در واقع با عکسی از او روی کارتن شیر قدم زدم و از ساکنان – عمدتا آفریقایی آمریکایی ها – پرسیدم: “آیا این مرد را دیده اید؟” بزاق گفت.

اریک آدامز ، رئیس بروکلین و نامزد دموکرات شهردار
کورتیس سیلوا ، کاندیدای شهرداری جمهوری خواه ، اریک آدامز را به دلیل مهمانی در شهر نیویورک با افزایش جنایت هدف قرار داده است ، “تلاش برای همراهی با دختران تیک تاک ، مردم کارداشیان”.
گابریلا باس

بزاق ادعا کرد: “نه ، او بیش از حد مشغول لذت بردن از زندگی شبانه است.”

سیلوا روز سه شنبه برای حمایت خود در میان دموکرات ها تجمع کرد ، اگرچه او تنها چهار رای دهنده چپ گرای شهر را در یک بیانیه مطبوعاتی برای این رویداد ذکر کرد.

در پاسخ به سوالی درباره تجمع سیلوا ، آدامز پاسخ داد: “سه دموکرات باید از نظر کورتیس سیلوا بدانند که میلیون ها دموکرات برای اریک آدامز وجود دارند.”

در یک شهر عمدتا دموکراتیک ، آدامز دوست دارد شهردار بعدی آن باشد.

این دو در اولین مناظره خود هفته آینده با یکدیگر روبرو خواهند شد. شخصاً ، برنامه 20 اکتبر از ساعت 19 تا 20 توسط WNBC-TV میزبانی می شود. انتخابات دوم نوامبر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *