استقلال 2 تفریحی دیگرش را می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی اش قطعی استبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، سیروس دین محمدی دانستن درباره شکست استقلال مقابل نساجی مازندران ذکر شد: استقلال تفریحی را خوشایند آغاز کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد به گل برسد. در جام حذفی اگر چشم انداز ندهید قطعا شکست خواهید خورد. حسین زاده یکی 2 جایگزین داشت کدام ممکن است در یک واحد صحنه او را به یمگا پاس بدهد. بعد از همه استفاده اجتناب کرده اند این شانس ها فوق العاده روی حیله و تزویر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار هر بازیکنی نیست.

شکسته نشده ورزش گیمرها استقلال تعطیل شد

وی با دقیق اینکه النساج شجاعانه تفریحی کرد، ذکر شد: در نیمه دوم انواع استقلال در محوطه جریمه حریف کمتر بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار این نیروی کار روی حیله و تزویر شد. بدون در نظر گرفتن به نوک مسابقه نزدیک می شدیم فوتبال نساجی اصولاً می شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها این نیروی کار می خواستند تفریحی را در ضربات پنالتی انجام دهند کدام ممکن است این کار را هم انجام دادند.

شرکت کننده پیشکسوت استقلال با اشاره به انتقاد فرهاد مجیدی اجتناب کرده اند نیمکت نشینی تعدادی از شرکت کننده همیشگی شخصی دلیل داد: نمی توان اجتناب کرده اند مجیدی {در این} زمینه انتقاد کرد. خیلی اجتناب کرده اند مربیان در جام حذفی هم همین کار را می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فوتبال اروپا هم شاهد آن هستیم. اگر استقلال لیگ برتر را اجتناب کرده اند بازو می داد شاید ماجرا فرق می کرد.

دین محمدی با ردیابی به غیبت دروازه بان ماهر استقلال {در این} دیدار خاطرنشان کرد: اگر جای مجیدی بودم، حسینی را در گذشته اجتناب کرده اند ضربات پنالتی به پایین می انداختم. این موضوع خواهد شد گیمرها نساجی را برای پنالتی خرس فشار بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن یک است انتخاب روانی بود. بعد از همه این تذکر خصوصی من می خواهم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادر فنی {در این} خصوص انتخاب آخرین را خواهد گرفت.

وی در {پاسخ به} سوالی مبنی بر اینکه استقلال قهرمان لیگ برتر تبدیل می شود یا خیر، ذکر شد: اگر استقلال در 2 دیدار تولید دیگری شخصی پیروز شود، قهرمانی اش را خاص می تنبل.

انتهای پیام/