استیو هارول ، خواننده سر و صدای مادر ، در یک ویدیوی وحشی جمعیت را تهدید کرداستیو هارول ، خواننده اصلی Smash Mouth طی یک برنامه اخیر قدم گذاشت.

گروه روز شنبه کنسرتی در حومه نیویورک برگزار کرد که در آن می توان هارول 54 ساله را دید که به سخنان او خیره شده بود ، مخاطبان را تهدید می کرد و با سلام نازی ها از جمعیت استقبال می کرد.

کاربر TikTok oesdoesthisfeelgood نمایش وحشی را در طول جشنواره آبجو بزرگ جرعه در بتل ، نیویورک ثبت کرد و از آن زمان این فیلم به صورت آنلاین در حال پخش است.

این کلیپ نشان می داد که گروه در جایی که برای بازی در یک سیستم ظاهراً PA تلاش می کردند ، مسائل را اجرا می کرد.

گاهی اوقات می توان هارول را لعن کرد ، نوشیدنی خود را رها کرد ، روی صحنه رفت و برگشت کرد و پرنده را چرخاند.

او در جمع تماشاگرانش فریاد زد: “من تمام خانواده ات را می کشم ، به خدا قسم”. وی به زبان ساده به یکی دیگر از حضار مدعی شد که اگر بتواند خودارضایی بهتری داشته باشد هرگز از خانه خارج نمی شود.

Smash برای نظر دادن با نمایندگان پست تماس گرفته است.

Smash Mouth یک بار سال گذشته هنگامی که تصمیم گرفت در رالی موتور Sturgis در داکوتای جنوبی در اوج بیماری کووید -19 بازی کند ، منفجر شد.

هارول به تازگی اعلام کرد که به دلیل تعدادی از مشکلات سلامتی در حال استراحت است. نماینده وی به TMZ تأیید کرد که او برای مقابله با کاردیومیوپاتی و نارسایی قلبی استراحت می کند ، که باعث شد برخی از اجراها را از دست بدهد.

در حال حاضر او وضعیت خود را با دارو مدیریت می کند و تصمیم می گیرد شیوه زندگی خود را تغییر دهد ، نماینده او در آن زمان فاش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *