اسلحه غربيها ديوانوار در حال پامپنگ با هستند اکرايين


به گذرش تسنیم به نقل از خبر گازری «نوستی»، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه، امروز، پنجشنبه با همراهی شبکه تلویزیونی «RPK» کاشور کجا، پرسش غرب کجا. سوال غربیا کجاست اوکراین را با سلاح و تجهیزات نظامی پامپنگ میکانند.

گفتیم: آنچه در روزهایی آخرین شاهد بودیم، پامپنگ بیرونیه، آگر، نگوییم، جنون، سلاح آمیز، تجهیزات منظم و ربطی به نظر یک نظام سلوک، ردپای بازتابی کجاست که مصدر هستند. از حقیقت، و حقیقت در مورد آنها چیست.» Hestend Roy Ordhand.

ریابکوف پاسخ را تأیید کرد: “من هیچ شکی ندارم و ما هیچ شکی نداریم.”

خاطرات مردم روسیه کجاست؟ راه گیفتا، شرکای روسی، گرو بریکس (برزیل، هند، چین، آفریقای جنوبی) نقاط تاریک، به ویژه وضعیت اوکراین هستند را روشن می کند.

اراضی روس در هدکل راسندن تلفات نشی به تحریم غرب

سارگای ریابکوف با تایید پاسخ فدراسیون روسیه به وضعیت فعالیت های جدی از نظر خسارات هدکل راسندان به دلیل ممنوعیت اقدامات سنگین با میانجیگری آمریکا و فدراسیون اروپا. وی افزود: «وزارت امور خارجه شامل حمره، سایر، آگری، آگری، فدرال پا به کارگردانی مصالی، حریک، بان، درگیر هستند، ایالت بحرانی به آن مشغول است. برو به شام ​​راا، مای کننام که دولت را کامل آوردی کجاست؟ در اینجا گل های رز پای من قدرت هستند و طرح های من تا آنجا که ممکن است کفش های من را تحت تأثیر قرار می دهند.

معاون وزیر امور خارجه، همچانین یادور، کنترل خود را بر بحران کانونی محکم کرد و با یک خط مستقیم، یک خط راه رفتن غیرمسئولانه، بین فدراسیون روسیه و ایالات متحده پیوند برقرار کرد. در مورد گفتا وی، روسیه و ایالات متحده، کانالهای، انجمن خود رابا، و وجود موضع واقعی در پیوندهای حفظ کاردهند.

سارگای ریابکوف اوزود: دانشکده های روسیه، آمیدوار، اصطخ، گیفتگو و ایالات متحده، به ویژه مسائل مربوط به ثبات استراتژیک، بر اساس وجود طراحی آمریکا، به نظر رایزنی ها، اختلال است. . در مورد گفتا وی، میسکو آمادا، خاطرات داربارا، از جمله امنیت و ثبات بالای استراتژی.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر