اسناد هک شده صدها نفر از سوگندگاران را در نیوجرسی نشان می دهد


طی دهه گذشته ، ده ها افسر فعلی و سابق اجرای قانون ، پرسنل نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی به شبه نظامیان راست افراطی و ضددولتی موسوم به “سوگند نگهبانان” پیوسته اند. نقش عضویت توسط یک هکر ناشناس به دست آمده است.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که با یافته ها نگران است و “چه پیشرفت هایی برای ریشه کن کردن تروریسم در رده های اجرای قانون مورد نیاز است” را ارزیابی می کند. این فشار پس از آن صورت می گیرد که WNYC / Gothamist ماه گذشته گزارش داد که همان اطلاعات هک شده ، از جمله نام اعضای ادعا شده و سایر اطلاعات شخصی ، نشان می دهد که برخی از مقامات NYPD به گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات در مورد این انجمن ها را صادر کرده است.

اعضای نگهبانان سوگند مورد توجه دادستان های فدرال قرار گرفته اند که درباره طوفان 6 ژانویه در کنگره آمریکا تحقیق می کنند. تصاویر ویدئویی از این هیاهو گروهی از افراد را نشان می دهد که نشان “سوگند نگهبانان” را بر تن داشتند و در حالی که قدم های Capital را در تشکیلات نظامی برداشته بودند ، غرق در Android بودند. هجده نفر از اعضای گروه متهم به توطئه شده اند و دست کم پنج نفر به اتهامات خود مجرم شناخته شده اند.

در حال حاضر ، هیچ قانون ایالتی در نیوجرسی وجود ندارد که مانع پیوستن نیروی انتظامی یا سایر مقامات دولتی به سوگندخوانان یا سایر سازمان های مشابه مانند Proud Boys یا سه درصد ، یا گروه هایی با وابستگی های سفیدپوستان سفیدپوست در پایتخت شود. مرتبط با حملات

با این حال ، دفتر دادستانی کل گفت که ادارات پلیس و سایر آژانس های محلی این اختیار را دارند که قوانینی را تعیین کنند که تضمین می کند انجمن ها و رفتار خصوصی کارکنان خلاف وظایف آنها در برابر عموم نیست ، مگر اینکه قوانین ناقض اختیارات اول باشد. اصالحیه. این دفتر گفت که در تلاش است تا تعیین کند که چه تغییراتی در ایالت مورد نیاز است تا از نفوذ گروه های تروریستی به نهادهای مجری قانون جلوگیری شود.

استیون بارنز ، سخنگو ، گفت: “برای حفظ و حفظ اعتماد جوامع – به ویژه جوامع آسیب پذیر که در گذشته توسط گروه های نفرت هدف قرار گرفته بودند – ضروری است که مقامات انتظامی ما تبعیض قائل شوند. و از نفرت فارغ باشید. ” اندرو بی بروک ، دادستان کل نیوجرسی

استوارت رودز ، بنیانگذار “سوگند نگهبانان” ، مدتهاست که از اعضای فعلی و سابق ارتش و نیروی انتظامی خواسته است تا در چارچوب یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن اقتدار دولت فدرال در صفوف خود قرار گیرند. به گفته محققانی که نظارت می کنند به نفرت از گروه ها شبه نظامیان ادعا می کنند که بیش از 30 هزار عضو معوقه دارند و از سوی مرکز حقوقی فقر جنوبی و اتحادیه مبارزه با افترا به عنوان گروه تروریستی شناخته شده است.

داده های عضویت هک شده Oath Keepers ، که در اختیار یک روزنامه نگاری غیرانتفاعی به نام Distributed Tidy Daniel of Secrets (DDoS) قرار گرفته و به صورت آنلاین ارسال شده است ، توسط رسانه های سراسر کشور برای گروه های شبه نظامی مورد استفاده قرار گرفته است. برای شناسایی اعضای ادعا شده ، هرچند گزارش شده است. میزان دخالت شخص را نشان نمی دهد.

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق شده اند تا لیستی از مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ایجاد کنند. از بیش از 500 آدرس نیوجرسی که در داده ها ذکر شده است ، بسیاری از آنها طیف وسیعی از مهارت های آموخته شده از سال های خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت های بخش دولتی را شرح داده اند.

در یکی از نوشته ها آمده است: “من مایلم در حد توانم به مردم با دانش کامپیوتر و شبکه کمک کنم.”

یکی دیگر گفت: “من آموزش نیروهای پاسخ ایمنی (نیروی دریایی SWAT) دارم.

بررسی سوابق توسط WNYC / Gothamist همچنین چندین افسر فعلی و سابق اصلاحات گاردن ایالت ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارمندان دولتی را مشخص کرد.

در پاسخ به یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی فیل مورفی ، خاطرنشان کرد که گروه های افراطی مانند حافظان سوگند “ساختار دموکراسی ما را تهدید می کنند”.

اولتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که داوطلبانه در اقدامات تروریستی داخلی شرکت می کنند ، تحمل صفر دارد و کسانی که این کار را انجام دهند تا حداکثر قانون پاسخگو خواهند بود.”

بیش از یک دهه است که مقامات مجری قانون فدرال نگران نفوذ احتمالی گروه های راست افراطی به سازمان های پلیس هستند ، زیرا آنها می ترسند که توانایی مقامات منتخب برای انجام تحقیقات فعال و انجام دستورات دموکراتیک را تضعیف کند.

سناتور کوری بوکر از نیوجرسی گفت که نگران است که نام و اطلاعات شخصی مقامات در ارقام عضویت درج شده باشد.

بوکر در یک ایمیل گفت: “سوگندنامه داران یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که ماموریت آنها نقض دستوراتی است که با آنها مخالف هستند – که با سوگند واقعی برای محافظت و خدمت به پلیس و اجرای قانون در تضاد مستقیم است.” ” “این نگران کننده است که ممکن است افرادی باشند که در حال حاضر افسران پلیس هستند ، به ویژه با توجه به دیدگاه های چشمگیر گروه و دست داشتن در قیام 6 ژانویه ، و من می دانم که ماموران اجرای قانون هستند که نگرانی های من را به اشتراک می گذارند.”

صدها نگهبان دیگر در سراسر نیوجرسی

نام Oth Keepers اشاره به سوگندی است که اعضای ارتش برای دفاع از قانون اساسی انجام می دهند. این گروه از بدو تأسیس در سال 2009 از تفسیر راست افراطی سوگند حمایت می کند و دولت فدرال را یک قدرت مستبد می داند که باید مهار شود.

سام جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی ، که کتابی درباره نگهبانان سوگند نوشته است ، گفت که این گروه به طور خاص نیروهای پلیس و ارتش را هدف قرار می دهد زیرا آنها در اجرای اقدامات علیه تروریست های خود در خط مقدم هستند. آزادیخواهان ایدئولوژی مانند اقدامات کنترل اسلحه یا کووید -19 را نقض می کنند تحریم های اضطراری ، و بنابراین ممکن است در اجرای آنها اختلال ایجاد کند.

جکسون گفت: “اگر بتوانید از قبل با آن جمعیت تماس بگیرید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و غیر آمریکایی است ، ممکن است بتوانید ابتدا مردم را از اجرای این دستورات بازدارید.”

WNYC / Gothmist برای تأیید هویت افرادی که با نگهبانان سوگند ثبت نام کرده اند ، این لیست را با صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه ای که در مقالات خبری ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های داده دولتی عمومی یافت می شود ، هک کرد. و کارمندان دولت فدرال ، حقوق و اطلاعات بازنشستگی. نتایج نشان می دهد که این گروه تروریستی در طول این سالها تعداد زیادی نیروی انتظامی و نظامی فعلی و سابق را در نیوجرسی به خدمت گرفته است.

این اسناد با نام حدود 20 نفر ، کد تلفن و آدرس پلیس و مأموران اصلاح و تربیت که در دو سال گذشته به طور فعال لیست شده بودند مطابقت دارد. اینها شامل مقامات دو شهر بزرگ و متنوع این ایالت ، جرسی سیتی و پترسون ، و همچنین جوامع روستایی و حومه ای بود.

WNYC / Gothamist به دنبال تماس با تمام افسران فعال و سابق اجرای قانون بود که می توان در آمار عضویت آنها را شناسایی کرد. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل های درخواست نظر پاسخ نمی دهند. برخی گفتند که آنها دیگر با گروه فعال نبوده و یا هرگز فعالیت نکرده اند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که ادعا می کردند دارای تجربه نظامی هستند یا می توان آنها را شناسایی کرد ، شناسایی کرد. سه نفر دیگر از سال 2020 در پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان دولت فدرال ظاهر می شوند که یکی از آنها در فهرست وزارت امنیت داخلی فهرست شده است.

17 عضو دیگر یا خودشناس هستند ، یا با نام آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و سایر پاسخ دهندگان اولیه در پیراهن فعلی مطابقت دارند.

مایک ژرمن ، مامور سابق FBI که در مورد افراط گرایان راست افراطی تحقیق کرده است ، هشدار داد که حضور Oth Keepers در ردیف اورژانس می تواند اعتماد عمومی به چنین سازمان هایی را تضعیف کند.

وی گفت: “عموم مردم بر عهده آنهاست که وارد اجتماع شوند و کار خود را عادلانه و برابر با هر قربانی احتمالی انجام دهند.” بنابراین اگر آنها قانون اساسی را تبعیض می کنند یا به گونه ای تفسیر می کنند که بخش های خاصی از جامعه را به شکل ناعادلانه کنار بگذارد ، این مشکل است. “

یک افسر اصلاح طلب که در حال حاضر توسط کلانتری شهرستان پاساک منصوب شده است در پرونده این گروه ذکر شده است زیرا هزینه عضویت سالانه خود را در سال 2014 پرداخت کرده است. همان مقام عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک پیدا شد. برای بررسی سال 2019 از طریق یک برنامه رادیویی عمومی فاش کردنبه به گفته NJ.com ، این مقام همچنین بخشی از یک صفحه سمت راست با نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل یا پیام متنی پاسخ نداد.

یکی دیگر از مأموران اجرای قانون جرسی که در سیاهههای مربوط ظاهر شد ، کریگ یاکوزی بود ، کارآگاهی که در حال حاضر در دفتر دادستانی شهرستان هادسون در شهر جرسی سیتی مشغول خدمت است. در یک تماس تلفنی کوتاه ، این مقام تأیید کرد که اطلاعات خود را در فرم Nath Keepers وارد کرده است ، اما ادعا کرد که “فقط برای دریافت دیدگاه متفاوت در مورد رویدادهای جاری و رسانه های اصلی مشترک ایمیل شده است.” “من به همین دلیل است. “و اینکه او” هرگز با کسی ملاقات و یا با او صحبت نکرده است “توسط سازمان.

جنیفر مورل ، سخنگوی دادستانی شهرستان هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی رابطه این افسر با نگهبانان سوگند است و از دفتر دادستانی کل درخواست راهنمایی می کند. وی گفت که هرگونه اطلاعاتی به FBI منتقل می شود.

مورل در ایمیلی گفت: “نگرانی های آشکاری در مورد هر یک از اعضای نیروی انتظامی در چنین گروهی وجود دارد.”

“به چالش کشیدن دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، دادستان کل وقت نیوجرسی در شهادت خود در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی در این ایالت هستند.

گروال با اشاره به افشاگری سال 2013 در جلسه کمیته فرعی در مورد برتری خشونت آمیز سفیدپوست ها گفت: “سازمان های اجرای قانون نیوجرسی خطر نفوذ افراط گرایی شبه نظامیان را در صفوف آنها شناسایی کرده اند.” سه درصد از اعضا در داخل اداره پلیس شهر جرسی کار می کردند. به

اما مشخص نیست که مقامات محلی برای مقابله با چنین خطرات تا کجا پیش خواهند رفت. نه دفتر شهرداری شهر جرسی ، دفتر شهردار پترسون و نه کلانتری شهرستان اقیانوس آرام به س questionsالاتی در مورد اینکه آیا وابستگی ظاهری کارکنان آنها به گروه های افراطی خط مشی کارکنان آنها را نقض می کند یا غیره پاسخ نداده است. توانایی تحقیق را داشته باشید.

آلمانی ، مامور سابق FBI ، گفت اعتماد عمومی به ادارات پلیس و سایر آژانس های خط مقدم به تحقیقات کامل بستگی دارد که از نزدیک پیوندهای یک افسر یا سایر کارمندان دولتی را با محافظان و سازمان های مشابه از جمله غیرنظامیان بررسی می کند. شامل دعاوی حقوقی یا شکایات مدنی به مواردی که می توانند به عنوان علائم هشداردهنده دیگری عمل کنند.

اما او از مقامات دولتی خواست مراقب باشند. آلمانی ها استدلال کردند که برخی از افرادی که برای این گروه ثبت نام کرده اند ممکن است ایدئولوژی آن را اشتباه درک کرده باشند یا دخالت کمی داشته باشند. او گفت که دیگران باید از نقش های عمومی کنار گذاشته شوند یا از این نیرو حذف شوند.

آلمانی گفت: “این هیچ چیز یا هیچ نیست.” “ممکن است برخی از افراد واقعاً نفهمیده باشند که این سازمان چیست یا قبل از 6 ژانویه متوجه نشده اند که این نوع ایده تا چه اندازه می تواند مردم را پیش ببرد.”

جان لوئیس ، یکی از محققان برنامه مبارزه با تروریسم دانشگاه جورج واشنگتن ، می گوید در حالی که مقامات دولتی باید به طور مناسب مورد رسیدگی قرار گیرند ، آنها باید شهامت این را داشته باشند که تهدید تروریسم را جدی گرفته و تحقیقات کاملی را انجام دهند.

لوئیس گفت: “بخش بزرگی از مردم و مقامات منتخب آمریکایی از این تهدید راضی هستند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” گروه هایی مانند سوگند وفاداری و دیگر گروه های ضددولتی در واقع در حال تلاش برای فروپاشی این نظام دموکراتیک از درون هستند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *