اعلام جزئیات سرقت بانک ملی با استرداد محکومان/ اولتیماتوم به مفسدان اقتصادی


به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در مراسم معارفه رئیس جدید پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، گفت: امروز جنگ اقتصادی مهمترین سلاح و تهدید دشمن علیه کشور ما است و دشمنان دست به هر کاری می زنند. امکان به زانو درآوردن جمهوری اسلامی ایران در عرصه اقتصادی وجود دارد.»

رحیمی با اشاره به نامزدی رهبر معظم انقلاب در طول سالیان متمادی گفت: با شروع سال جدید، مقام معظم رهبری شعار سال، خط مشی و راهبرد اصلی کشور را تعیین می کنند.
رئیس پلیس کلانشهر گفت: پلیس امنیت اقتصادی علیرغم دوران کودکی خود نقش مهمی در مبارزه با مفسدان اقتصادی ایفا کرد و سوداگران بازار ارز و دلار در مبارزه با مفسدان اقتصادی عظمت نشان دادند.

70 درصد مسائل اقتصادی کشور به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تهران پیگیری می شود.
رحیمی با بیان اینکه بالغ بر 70 درصد مسائل اقتصادی کشور به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تهران حل می شود، گفت: کار پلیس امنیت اقتصادی تهران سخت، سخت و پیچیده است و همکاران من در این پلیس به پرونده های سخت و دشوار رسیدگی می کنند. سخت کوشی و صداقت.” آنها به نتایجی دست یافتند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه مفسدان اقتصادی اقتصاد کشور را تخریب و مفسده می کنند، گفت: این برای مردم بیشتر ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه اجازه نمی دهیم خواب دشمنان به ایجاد بی نظمی در اقتصاد کشور تعبیر شود، گفت: مبارزه با مفسدان اقتصادی از اولویت های پلیس است. مفسدان اقتصادی با انباشت نیازهای مردم عملاً در کنار دشمنان قسم خورده خود در مقابل هموطنان صف آرایی کردند. مفسدان و دلالان اقتصادی در واقع رکن پنجم دشمنان قسم خورده ملت ایران هستند.

رحیمی با اشاره به اینکه دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی توسط بهترین کارآگاهان آگاهی پایتخت اقدامی بزرگ و قابل تحسین است، گفت: افشای این سرقت بزرگ مایه مباهات و جزئیات بیشتر است. این پرونده به محض بازگشت بقیه محکومان به کشور اعلام خواهد شد.