افشای اطلاعات نظامی و امنیتی اسرائیل در شبکه های اجتماعی


به گزارش فارس، منابع رسانه ای از افشای اطلاعات نظامی و امنیتی رژیم موقت صهیونیستی در شبکه های اجتماعی بعدازظهر دوشنبه به وقت تهران خبر دادند.

به گزارش سایت تایمز اسرائیل، ارتش موقت رژیم صهیونیستی و شین بت، سرویس امنیتی این رژیم اعلام کردند که سه مظنون به افشای اطلاعات طبقه بندی شده نظامی در شبکه های اجتماعی دستگیر شده اند.

بر اساس یک بیانیه مشترک، دو غیرنظامی و یک سرباز وظیفه به دلیل انتشار اطلاعات طبقه بندی شده در شبکه های اجتماعی دستگیر شدند. در این بیانیه ادعا شده است که مظنونان متهم به همکاری با یکدیگر برای انتشار اطلاعات آنلاین برای اطمینان از اعتبار هستند و اینکه توسط یک جاسوس تحت فشار قرار نگرفته اند.

کانال تلگرامی صابرین نیوز نیز از حمله سایبری جدید به رژیم صهیونیستی خبر داد.

به گزارش صابرین نیوز، گروه Sharpboys به 200 سایت بدافزار سایبری مخرب در سایت های مسافرتی اسرائیلی که حاوی اطلاعات و کارت های اعتباری بودند، حمله کرد.

صابرین نیوز همچنین از حمله سایبری بزرگ تیم عراقی به زیرساخت های رژیم صهیونیستی و هک سامانه معاملات بورس تل آویو خبر داد و نوشت که این سامانه از دسترس خارج شده است.

این دومین بار است که وب سایت ها و سرورهای دولتی اسرائیل از عراق مورد حمله سایبری قرار می گیرند. آخرین حمله از این دست به اردیبهشت سال گذشته بازمی گردد که یک گروه سایبری عراقی موسوم به الطاهره با شعار «یالثارات ابومهدی المهندس» حمله گسترده ای را به زیرساخت های حمل و نقل رژیم صهیونیستی و بزرگترین ترابری رژیم صهیونیستی انجام داد. شرکت.

هکرهای عراقی در اوایل فروردین ماه، وب سایت و سرورهای فرودگاه بانگوریون تل آویو، وب سایت بانک اسرائیل را برای دو روز متوالی منهدم کردند و گروه طاهره مسئولیت حمله سایبری به این پایگاه ها و پایگاه ها را بر عهده گرفت. سرورهای رژیم صهیونیستی اعلام کردند که پایگاه اطلاع رسانی شبکه 9 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز مورد حمله سایبری قرار گرفته است.