الا آموف از همه می خواهد یونیبرو را در آغوش بگیرند


الا آموف “Brafluenser” از شما می خواهد که دیگر به اتاق های خود نفوذ نکنید.

دختر خوانده 22 ساله کامالا هریس ، معاون رئیس جمهور ، اخیراً در نمایشگاه Balenciaga در هفته مد پاریس مدل شد ، در پشت صحنه مد شد و توصیه های زیبایی را در این راه گذاشت.

دختر دیگر گفت: “وقتی جوان بودم ، ناحیه پیشانی میانی خود را می شکستم ، اما اخیراً این کار را متوقف کردم و این بسیار شگفت انگیز است.

وی افزود: “من فکر می کنم همه باید Unibros کوچک خود را انتخاب کنند.”

سبک سوگند آمهوف ، شخصیت منحصر به فرد و زیبایی آرامش – او همانطور که به Vogue گفت “بدون آرایش” استفاده می کند و موهای زیر بغل و فرهای طبیعی خود را با افتخار نشان می دهد – فقط چند روز پس از افتتاحیه قرارداد او با مدل های IMG بسته شد. به

او به نیویورک تایمز گفت: “به عنوان فردی که مانند بسیاری از دختران دارای مشکلات اعتماد به نفس بود ، رفتن به این دنیا برای شما و بدن شما بسیار ترسناک و ترسناک است.” در آن زمان ، او اظهار امیدواری کرد که به دلیل “خالکوبی های واقعاً عجیب و مدل موهای زیبا” به تنوع بخشیدن به صنعت ادامه دهد.

از آن زمان برای “اولین دختر بوشویک” یک کابوس بود. او باند خود را راه اندازی کرد و اولین جلد مجله خود را در ماه فوریه راه اندازی کرد و با طراح Buzzie Batseva (که او را برای افتتاحیه آماده کرد) در ماه مارس بازی کرد و در اولین Met Gala خود در سپتامبر شرکت کرد.

الا آموف
الا آمهوف در نمایش بهار 2022 Balenciaga با Offset و Elliott Page مدل شد.
گتی ایماژ

در این ماه مد ، پارسونز پیست های پرونزا شولر و میو میو را علاوه بر دانشکده طراحی گرایش Balenciaga پیاده روی کرده است ، جایی که او از یک مجموعه پستی تمام سیاه مشکی با یقه یقه پشتی بزرگ و پیراهن بافتنی الگو گرفته است.

کریستین آموف ، مادرش در توئیتی پس از نمایش در اینستاگرام نوشت: “امیدوارم این شلوار را در tripellaemhoff #MOMWORRIES نپوشید.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *