اماکن مذهبی؛ یکی اجتناب کرده اند امکانات مورد ملاحظه تکفیری ها است


به گزارش خبرگزاری صدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیما را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل الخطیب دیروز در مونتاژ شورای ایمنی استان فارس اظهار داشت: یکی اجتناب کرده اند امکانات مورد ملاحظه تکفیری ها اماکن مذهبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این الگوی ای اجتناب کرده اند اقدامات تروریستی فعلی در حرم امام رضا (علیه السلام) «کدام ممکن است سیگنال کینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لجاجت است کدام ممکن است در گروه های تکفیری به نظر می رسد تبدیل می شود.

وزیر دانش افزود: تحمیل تضاد قومیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی بین شیعه، سنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اقوام برای انحراف ایده ها نهایی اجتناب کرده اند جنایات رژیم صهیونیستی است کدام ممکن است با استفاده اجتناب کرده اند فضای رسانه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری در ایران سعی در تحمیل مشکلات امنیتی جدید دارند. درهم آمدن است علما، روشنفکران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی است کدام ممکن است با هوشمندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روشنگری این {وسوسه ها} را خنثی کنند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی با حمایت پوچی جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت برخی اجتناب کرده اند کشورهای عربی در امتحان شده برای ایفای عملکرد ژاندارمری قلمرو است را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده این رژیم با بیانیه سوگند خورده جانسوز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهاد فلسطین نیز با آن مقابله شده است. خنثی شد.”

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با ردیابی به فرمایشات مقام معظم مدیریت اظهار داشت: باید برای نتیجه گیری مانترا امسال امتحان شده شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این امر نیازمند همدلی، هم افزایی، توافق را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریب بین مسئولان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات از ما باید تمام امتحان شده شخصی را بر اجرای برتر منوها محور می تنبل.”

وزیر دانش با ردیابی به عملکرد روحانیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلاب فارس اجتناب کرده اند جمله شهید آیت‌الله دستغیب اظهار داشت: این عالم تندرو با خطبه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطبه‌های آتشین شخصی به اطلاع مردمان اجتناب کرده اند ورزش‌های ضد نظام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعلان مردمان رساند.

وی علاوه بر این با دقیق توانمندی های پزشکی، اقتصادی، گردشگری، زیرساختی، تولیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دینی فارس، افزود: اکنون جایگزین مناسبی برای راه اندازی شد این توانمندی ها است.

وزیر دانش روز قبل برای نمایندگی در مراسم معارفه مدیرکل دانش فارس به شیراز بازدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بدو ورود با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی سلام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب علاوه بر این با آیت الله دوقام قائم مقام، مقام معظم مدیریت، امام جمعه شیراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیت الله کلانتری تولیت آستان احمدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمدی (علیهم السلام) دیدار کرد. .

وزیر دانش علاوه بر این با حضور در ستاد خبری اداره کل دانش فارس به متنوع اجتناب کرده اند تصمیم های از ما پاسخ داد.

وی علاوه بر این در دیدار استاندار فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار شهید محسن جعفری اظهار داشت: شهدا راه شخصی را پیدا کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاویدان بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما باید راه این شهدا را یکپارچه دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب افزود: {همه ما} مدیون استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید متانت خانوار های معظم شهدا هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به برکت خون شهدا ذلت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذلت دشمنان به توجه می خورد.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر