اندرسون کوپر با مادر فقید گلوریا وندربیلت در آخرین لحظهاندرسون کوپر هنگام گذراندن آخرین روزهای زندگی خود با مادر فقیدش ، گلوریا وندربیلت ، پیاده روی شیرینی را در Memory Lane انجام داد.

در جریان رویداد “اندرسون کوپر و اندی کوهن در گفتگو” در شهر نیویورک ، خبرنگار CNN در مورد مادر مرحومش توضیح داد که در سال 2019 در 95 سالگی بر اثر سرطان معده درگذشت.

این گفتگو سه شنبه در رادیو اندی SiriusXM پخش شد. “ما در یکی دو هفته گذشته اوقات خوبی داشتیم. ما فقط روی تخت او دراز کشیده بودیم و دست های هم را گرفته بودیم. “کوپر 54 ساله به شریک خود کوهن گفت.

آنکر افزود: “وقتی تشخیص داده شد … مدت زیادی ماند. او گفت: “آیا این قابل درمان است؟” و [the doctor] او گفت: “ببین ، تو می توانی شفا دهی ، اما مانند یک ماه معجزه گر است اگر اثری داشته باشد ، و تو در بیمارستان خواهی بود.” ‘

“و او گفت:” نه ، به هیچ وجه. ” و سپس برای مدت طولانی مکث کرد و گفت: “خوب ، مثل آن آهنگ قدیمی است. کوپر گفت: “راه خروج از این دنیا را به من نشان بده ، زیرا اینجا همه چیز وجود دارد ، یک آهنگ قدیمی پگی لی.”

کوپر لی را در حال اجرای آهنگ “Is that of the Year” در یک کلوپ شبانه پیدا کرد و آن را به مادرش هدیه داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=qDRlIrmKSMg

“من حاضر شدم [the video] برای مادرم و او می گفتند: “اوه ، این عالی است” ، این کلمه بزرگی بود که مادرم دوست داشت. و این همان چیزی است که ما خواهیم دید ، این آهنگ “Is That All There There” او است ، مانند یک یا دو بار در روز ، “کوپر در حالی که قصد داشت اشک بریزد ، گفت.

وی افزود: “و سپس او با او شروع به خواندن کرد و من نیز شروع به خواندن می کنم. و سپس ما این لحظه عالی را داشتیم وقتی که او هنگام گوش دادن به آهنگ دستم را گرفته بود و انگار می رقصیدیم. و دوست داشتنی بود ”

او می گوید: “او تعداد زیادی تانک کوسه را تماشا می کرد ، که عجیب بود.”

کوپر به تازگی اعتراف کرد که پسرش وایات کوپر را به عنوان گلوریا برای پسرش به ارث نمی برد. کوپر از املاک گلوریا کمتر از 1.5 و نیم میلیون نفر به ارث برده است.

او در قسمت 25 پادشاه پادکست “جلسه صبح” گفت: “من به پول بزرگ اعتقاد ندارم.” “من علاقه زیادی به پول ندارم ، اما قصد ندارم برای پسرم هر نوع دیگ طلا بخرم. من با آنچه پدر و مادرم گفتند ادامه خواهم داد … ‘کالج حقوق می گیرد و سپس باید از آن بالا بروید. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *