انواع پناهجویان اوکراینی اجتناب کرده اند 4.6 میلیون نفر فراتر گذشت است


به گزارش فارس، متیو سالتمارش، سخنگوی کمیساریای برتر پناهندگان گروه ملل متحد اظهار داشت: انواع پناهجویان اوکراینی کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند حمله نیروی دریایی روسیه مجبور به انصراف ملت شخصی شدند اجتناب کرده اند مرز 4.6 میلیون نفر قبلی است.

سالتمارش در گفتگو همراه خود خبرنگاران در ژنو اظهار داشت 461830 نفر اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن عملیات نیروی دریایی روسیه در اوکراین در 24 فوریه اجتناب کرده اند ملت گریخته اند. حرکت اجتناب کرده اند مرز در هرج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرج است.

او اظهار داشت کدام ممکن است پناهجویان اجتناب کرده اند ضعیف پتانسیل ها مبارزه کردن می برند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع اجتناب کرده اند آنها نمی دانند به مکان می خواهند بروند. این انواع پناهنده در اروپا پس اجتناب کرده اند درگیری جهانی دوم بی سابقه است.

به آگاه وی، 90 سهم این اشخاص حقیقی زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودک هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرها 18 به همان اندازه 60 سال اجازه خروج اجتناب کرده اند اوکراین را ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید برای نبرد همراه خود نظامی اوکراین در اوکراین بمانند.

گروه در سراسر جهان مهاجرت (IOM) علاوه بر این تخمین می زند کدام ممکن است 7.1 میلیون نفر انتخاب به ناپایدار اجتناب کرده اند اوکراین گرفته اند، با این حال باقی مانده است نتوانسته اند اجتناب کرده اند مرز حرکت کنند.

روسیه در 24 فوریه اصل حمله نیروی دریایی به اوکراین را صادر کرد. این دگردیسی تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسما استقلال جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه اظهار داشت هدف اجتناب کرده اند عملیات نیروی دریایی او “خلع سلاح اوکراین” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خلع سلاح نازی‌ها” این ملت است.

روسیه علاوه بر این ادعا کرد کدام ممکن است اوکراین به تعهدات شخصی بر ایده توافقات مینسک کدام ممکن است در سال های 2014 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2015 برای رفع مناقشه بین جدایی طلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف منعقد شده بود، حرکت نکرده است.

ساعاتی پس اجتناب کرده اند حمله روسیه، اوکراین ادعا کرد کدام ممکن است تمام روابط دیپلماتیک شخصی را همراه خود این ملت برداشتن می تنبل. کشورهای غربی در پاسخ به اقدام نیروی دریایی روسیه صدها تحریم هایی را علیه اکثر موسسات پولی، بخش نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان سیاسی در مسکو اعمال کرده اند.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر