انگشت زدن به نیمکت خدمه سراسری ریسک بزرگی است / پرسپولیس؟ باقی مانده است هیچ عامل خاص نیست


بر مقدمه داستان ها تسنیمعلیرضا بیرانوند دروازه بان اول خدمه سراسری ایران در فینال دیدار مقدماتی جام جهانی به چارچوب گل های این خدمه بازگشت. او در هر سه ورزشی خدمه سراسری در جام جهانی روسیه به میدان سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا در جستجوی حضور در جام جهانی 2022 قطر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه زیادی برای این جام دارد. بیرانوند در شکسته نشده به سوالات تسنیم دانستن درباره قرعه کشی جام جهانی، وضعیتش در فوتبال اروپا، پرس و جو بازگشتش به پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات مختلف پاسخ داد کدام ممکن است در شکسته نشده دلیل داد:

* اجتناب کرده اند قرعه کشی جام جهانی آغاز کنیم. پیش بینی داشتید همراه خود چه تفاوتی گذراندن شویم؟

پیش بینی ممکن است این بود کدام ممکن است همراه خود کرواسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلژیک همکاری کنم کدام ممکن است نشد. قطعاًً، میلیون‌ها نفر {در سراسر} جهان انتظارات خاص شخصی را داشتند، با این حال ما در گروهی قرار گرفتیم کدام ممکن است شخصاً گروه جذابی است.

* چرا؟

در نظر گرفته شده می کنم خیلی اجتناب کرده اند فوتبالدوستان ایرانی دوست داشتند همراه خود تیمی کدام ممکن است سابقه ورزشی در آن را نداشتیم همگروه باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان به مصاف انگلیس رفتیم. در جام جهانی 1998 فرانسه هم همراه خود آمریکا گذراندن شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطرات خوبی اجتناب کرده اند آن ورزشی داریم. خدمه چهارم این گروه اجتناب کرده اند میان سه خدمه ولز، اسکاتلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین محدوده احتمالاً وجود خواهد داشت. به طور معمول، مخلوط کردن جالب {خواهد بود}.

* در نظر گرفته شده می کنی خدمه چهارم این گروه چه تیمی باشد؟

{نمی دانم}، حدس زدن آن سنگین است، با این حال صعود برای هیچ تیمی سرراست نیست.

* در نظر گرفته شده می کنی در گروه سختی هستیم؟

بازخورد مشخص است، با این حال نمی توان همراه خود ضمانت اظهار داشت. باید دید در چه شرایطی خدمه ها وارد جام جهانی می شوند. اگر خدمه های محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطرح را در تذکر بگیریم، با اشاره به بقیه باید اظهار داشت کدام ممکن است این جام جهانی برای اکثر خدمه ها دردسرساز است. همراه خود این جاری استاندارد ورزشی ها بالاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر تیمی تمایل دارد بهتر از کار کردن را داشته باشد. خدمه ما هم خوشایند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانیم عامل خوبی را اختراع کنیم.

* خواه یا نه این به معنای راهیابی به پلی آف است؟

ما باقی مانده است نتوانسته ایم این کار را انجام دهیم. بعد از همه مردمان هم دوست دارند خدمه سراسری صعود تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما باید هدف بزرگی داشته باشیم. مشخص باشید در افکار کل خدمه، هدفی برای صعود ایران به در اطراف بعد موجود است، با این حال ساده همراه خود حرف زدن نمی توانید سودآور شوید. باید دردسرساز کار کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خوبی برای خدمه سراسری کنار هم قرار دادن شویم. باید تعدادی از ورزشی خوشایند همراه خود خدمه های قادر مطلق انجام دهیم.

* احتمال صعود چقدر است؟

حدس زدن دردسرساز است، با این حال می توانیم صعود کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است خوشبین هستم. ممکن است به صعود خدمه سراسری خوشبین هستم.

* قبول داری کدام ممکن است ساده قدم گذاشتن به جام جهانی دستاورد بزرگی برای خدمه سراسری نیست؟

حضور در جام جهانی ضروری است. دیدم ایتالیا به جام جهانی نیامد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه هیاهویی. این تحت هیچ شرایطی {نمی تواند} آسان باشد.

* اولین ورزشی ما مقابل انگلیس، نظرت {در این} مورد چیست؟

خوشایند انگلیس یکی اجتناب کرده اند خدمه های خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تخصص اروپاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ورزشی سختی داریم. در نظر گرفته شده می کنم اگر ورزشی خوبی مقابل انگلیس انجام دهیم، قطعا در 2 ورزشی بلند مدت شرایط برای خدمه بیشتر احتمالاً وجود خواهد داشت. هدف ما باید حاضر خوشایند مقابل انگلیس باشد. در جام جهانی زودتر مقابل پرتغال را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپانیا کار کردن خوبی داشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیف است کدام ممکن است به مرحله حذفی نرسیدیم.

به خدمه سراسری آمریکا چه امتیازی می‌دهید؟

آمریکا خدمه خوبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتبالیست های خوبی در لیگ های اتحادیه اروپا دارد. اتفاقا 2 شرکت کننده اجتناب کرده اند این خدمه در بوآویستا حضور دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما همه عالی خدمه هستیم.

* با اشاره به ورزشی همراه خود آمریکا صحبت کردید؟

مطمئنا، تعدادی از بار صحبت کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کری خواند. به آنها می گویم منتظر خدمه ایران باشید.

* او در 2 ورزشی مقدماتی جام جهانی روی نیمکت {بوده است}. خواه یا نه این ممکن است را درگیر می تنبل؟

در فوتبال هیچ بازیکنی {نمی تواند} همه وقت اجتناب کرده اند جایگاه شخصی مشخص باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معلم انتخاب خواهد گرفت {چه کسی} ورزشی تنبل. متعدد اجتناب کرده اند مردمان {در این} مورد اجتناب کرده اند ممکن است می پرسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده می کنم به {این دلیل است} کدام ممکن است مدتی است برای تیمم ورزشی نکرده ام، با این حال روزهای سختی را در فوتبال گذرانده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه وقت یاد گرفته ام کدام ممکن است بجنگم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دست آورد شوم. تمام هدف ممکن است ورزشی در جام جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید براق شدن است.

* چرا در بوآویستا کمتر ورزشی می کنیم؟

ممکن است یکی 2 بار مبتلا شده ام کدام ممکن است وضعیتم را خرس تأثیر قرار داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیراً به کرونا مبتلا شده بودم. تذکر معلم هم ضروری است با این حال سعی می کنم شرایطم را بیشتر کنم.

پس اجتناب کرده اند جذب می کند، برخی استدلال کردند کدام ممکن است سرمربی خدمه سراسری باید تعویض شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکوچیچ {نمی تواند} انتخاب خوبی برای هدایت این خدمه در قطر باشد. تذکر خواهید کرد {در این} مورد چیست؟

ممکن است کارشناس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفسر نیستم کدام ممکن است دانستن درباره سرمربی خدمه سراسری تذکر بدهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب گیرنده {در این} زمینه نیستم. دیدید کدام ممکن است الاتحاد اجتناب کرده اند معلم حمایت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدوده اردوی خدمه سراسری در قطر هم همراه خود اسکوچیچ {بوده است}. اکنون زمان زیادی به همان اندازه جام جهانی نداریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکوچیچ اجتناب کرده اند وضعیت خدمه سراسری آگاه است. شخصاً انگشت زدن به نیمکت خدمه سراسری {در این} مورد ریسک بزرگی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نباید فراموش کرد کدام ممکن است اسکوچیچ در شرایط سختی هدایت خدمه سراسری را برعهده گرفت با این حال آمار خوبی اجتناب کرده اند شخصی غیر از گذاشت.

* با این حال شکست مقابل کره جنوبی او را خرس فشار زیادی قرار داد. موافقی؟

ما همراه خود شرایط خاصی در آن مسابقه حاضر شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیار زیاد شرکت کننده تاثیرگذار در اختیار نداشتیم. علاوه بر این، هر تیمی قابل دستیابی است روز بدی داشته باشد. در متعدد اجتناب کرده اند مسابقات کار کردن خوبی داشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تنها شکست خدمه سراسری در دیدارهای این گروه بود.

*اجتناب کرده اند این به بعد گمانه زنی های مختلفی دانستن درباره خدمه خواهید کرد در فصل بلند مدت موجود است. گزینه ها خواهید کرد برای فصل بلند مدت چیست؟

باقی مانده است هیچ عامل خاص نیست. ممکن است همراه خود آنتورپ بلژیک قرارداد دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید بعد اجتناب کرده اند نوک فصل صحبت کنم به همان اندازه ببینم چه تبدیل می شود.

اینکه گفتند به پرسپولیس می آیی مناسب است؟

راستش باقی مانده است هیچ عامل خاص نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل باید به نوک برسد به همان اندازه ببینیم چه تبدیل می شود. تنها نکته مهم اینجا است کدام ممکن است بهتر از انتخاب قابل دستیابی را بگیرید. فصل بلند مدت برای ممکن است فوق العاده مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصمیم گیری کننده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا بهتر از انتخاب را برای کسب بهتر از شرایط در درجه سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید باشگاهی خواهم گرفت.

* اخیراً شنیده ها شده بود کدام ممکن است در صورت جدایی یحیی گل محمدی همراه خود پرسپولیس حدس زدن کرده اید، به این خدمه برمی گردید؟

ممکن است به این شایعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید دروغ ها می خندم. همه می دانند اتصال ممکن است همراه خود آقای هی چگونه است. برای ممکن است فوق العاده احترام است.

* مقابل لبنان سی امین کلینشت ورزشی های سراسری را به ثمر رساند. چی میگی باشي؟

خیلی خوشحالم با این حال آرزو می کنم افتخارات بیشتری کسب کنم.

* همراه خود شش کلین شیت تولید دیگری، رکورد سید مهدی رحمتی در خدمه سراسری را بشکنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بالای جدول قرار بگیرید. به نظر می رسد مانند است به این رکورد رسیده اید، تذکر خواهید کرد چیست؟

خوشایند، هر بازیکنی در جستجوی موفقیت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل دارد خوشحال از شخص خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این خوشحال از تیمی را کسب تنبل. ممکن است هم آرزو می کنم رکورد کلین شیت را در خدمه سراسری بشکنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه وقت شرکت کننده تاثیرگذاری در تیمم باشم.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر