اهمیت صبحانه وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان است


صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را بدتر کند. صبحانه باید حداقل 20 درصد از انرژی روزانه شما را تامین کند. اگرچه اکثر مردم به دلیل عدم آگاهی از اهمیت یک غذا ، یا از مصرف آن خودداری می کنند و یا مواد مفید و مغذی در اختیار آن قرار نمی دهند.

مطالعات نشان داده است که نه تنها صبحانه ، بلکه دفعات و تداوم آن نیز در تغییر وزن بدن مثر است. گزارش صبحانه در کشورهای مختلف گزارش شد و این وضعیت بیشتر در بین نوجوانان شایع بود. برخی مطالعات نشان داده اند که ارتباط صبحانه با چاقی و اضافه وزن و صبحانه نامنظم یکی از عوامل اضافه وزن و چاقی در نوجوانان است.

وقتی فردی عمداً یا به زور وعده های غذایی را کنار می گذارد ، میزان سوخت و ساز بدن سوزانده و انباشته می شود. غذا ادامه می یابد ، درصد بالاتری از متابولیسم کاهش می یابد. در درازمدت ،) میزان پایه متابولیسم BMR (فرد سقوط می کند و بدن یاد می گیرد که انرژی کمتری داشته باشد ، یک زن ری است ، جایی که ده نفر باقی می مانند. نتیجه این عمل آنها در مطالعه یافت می شود. آنها به طور متوسط کوچکتر از افرادی که به صبحانه عادت ندارند ، و از سوی دیگر ، کسانی که صبحانه نمی خورند بیشتر در طول روز زیاد غذا می خورند. هزینه کم و کمبود ارز بیمار می شود) ، از جمله دیابت و چربی خون (البته ، منظور من صبحانه ، شیرینی صبحانه سالم ، شکلات ، تنقلات و آب میوه است – این غیر طبیعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *