اولین مهلت غیابی رای نیویورک را از دست ندهید


پس از رکورد شکنی در سراسر کشور در انتخابات سال گذشته ، گزارش جدیدی از مرکز دادگستری برنان نشان داد که 49 ایالت بیش از 425 لایحه را محدود کرده است که دسترسی به رأی را محدود می کند. نیویورک یکی از آنها بود.

برای اولین بار ، رای دهندگان باید یک هفته زودتر از انتخابات قبلی برای رای گیری غایب اقدام کنند. بر اساس قانون جدیدی که بهار گذشته در مجلس قانونگذاری تصویب شد ، هیئت های محلی انتخابات الزامی است. گرفتن درخواست رای غایب 15 روز قبل از انتخابات. رای دهندگان واجد شرایط بودند نامه درخواست آنها تا یک هفته قبل از روز انتخابات.

این یک مهلت ایجاد می کند دوشنبه ، 18 اکتبر برای دریافت هیئت های انتخاباتی درخواست های رای غایب برای انتخابات عمومی 2 نوامبر.

این قانون نیویورک را در هفت ایالت که قوانین را تصویب کرده اند قرار می دهد تا زمان درخواست رای دهندگان برای رای گیری را کاهش دهد. ایالت های دیگر عبارتند از آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما.

قانون جدید رای گیری غایب با سایر اصلاحات انتخاباتی که توسط قانونگذار ایالت از زمان کنترل دموکرات ها بر سنای ایالت در سال 2019 اعمال شده است ، متفاوت است. این تغییرات شامل ایجاد رای گیری زودهنگام ، ثبت نام خودکار رأی دهندگان و احیای حق رأی آن افراد است. حبس ، و در همان روز دو طرح رای گیری آینده برای ایجاد ثبت نام رای دهندگان و سیستم رای گیری غیابی غیر اختصاصی ، که توسط وکلا به عنوان اقداماتی برای افزایش دسترسی به رأی پیشنهاد شده است.

سناتور ایالتی زلنور مایری ، رئیس کمیته انتخابات و حمایت از قانون کاهش پنجره رای غیابی ، گفت که این تغییر همچنین برای محافظت از رای دهندگان است – نه مجازات.

در سال 2020 ، هیأت انتخابات حدود 35000 رأی غایب را یک روز قبل از انتخابات ارسال کرد ، و این امر امکان پذیر یا غیرممکن بودن آن را برای رای دهندگان به موقع فراهم کرد. ما معتقدیم که این قانون جدید با ارائه یک بازه زمانی واقع بینانه به BOE برای رسیدگی به درخواستها و بیرون آوردن رأی از در ، دسترسی به برگه های رای غایب را افزایش می دهد و آنها را محدود نمی کند.

وی گفت: “ما در حال از بین بردن موانع رای گیری هستیم و اگر بدانیم این قانون به این منظور عمل نمی کند ، مطمئناً دوباره به آن نگاه خواهیم کرد.”

اگر قصد دارید برای رای گیری غیابی درخواست دهید ، باید این را بدانید.

چگونه می توانم برای رای گیری غیابی اقدام کنم؟

می توانید از طریق پورتال آنلاین شهر ، نامه ، ایمیل یا فکس برای رای گیری غایب اقدام کنید. نکته اصلی این است که مطمئن شوید برنامه تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت شده است. اگر به دلیل همه گیر شدن COVID-19 در حال درخواست هستید ، کادر “بیماری موقت” را در برنامه خود انتخاب کنید.

آیا راهی وجود دارد که بتوانم مطمئن شوم که هیئت انتخاب برنامه من را دارد؟

برای اطمینان از دریافت درخواست ، باید بتوانید به ردیاب کمربند غایب بروید. BOE می گوید 24 ساعت طول می کشد تا سیستم به روز شود و 72 ساعت طول می کشد تا برنامه وارد سیستم شود.

هنگامی که رأی غیابی من رسید ، پس از پر کردن و ارسال مجدد آن چه اتفاقی می افتد؟

باز هم ، آن کمربند ردیاب غیابی باید به شما بگوید که BOE کمربند را دریافت می کند. رأی های غایب باید پس از روز انتخابات ، 2 نوامبر ، پست پستی شوند و در 9 نوامبر توسط BOE یا در 15 نوامبر برای رای گیری نظامیان خارجی دریافت شوند. شما همچنین می توانید رأی را در هر سایت رای گیری اولیه یا دفتر هیئت انتخاباتی غایب بگذارید.

فکر می کنم احتمالاً فراموش کرده ام پاکت سوگند خود را امضا کنم. آیا رای من محاسبه می شود؟

اگر بلافاصله وقتی BOE با شما در مورد رفع رأی شما تماس می گیرد ، بلافاصله پاسخ دهید. قانونگذار آنچه را که روش درمانی نامیده می شود اجرا کرد که در آن BOE در صورت دریافت رای با برخی از اشتباهات تصحیح باید با رای دهنده تماس بگیرد. مراحل کامل درمان در اینجا شرح داده شده است.

من هنوز تصمیم نگرفته ام محدودیت تمام وقت برای درخواست رأی غیابی چیست؟

شما می توانید برای اخذ رای غایب به صورت حضوری در دفتر BOE تا پایان 1 نوامبر درخواست دهید. اما باز هم ، کسانی که درخواست رای گیری غیابی به صورت آنلاین یا از طریق پست دارند ، باید مطمئن شوند که درخواست آنها توسط BOE تا 18 اکتبر دریافت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *