اولین پرواز فضایی غیردولتی پایگاه خبری تحلیلی عدالت است


جمعه 19 آوریل 1401 – 15:38 GMT 11:08
جمعه / 19 فروردین 1401 / 13:08 دسته: اطلاعات علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری جهانی کد خبر: 1401011909801 خبرنگار: 71654
در امروز، اولین پرواز “انصافاً شخصی” به ایستگاه فضایی انجام تبدیل می شود
در امروز، اولین پرواز “انصافاً شخصی” به ایستگاه فضایی انجام تبدیل می شود
4 مسافر اجتناب کرده اند SpaceX را انتخاب کنید و انتخاب کنید Axiom Space در امروز به مدت هشت روز به ایستگاه فضایی در سراسر جهان بازدید می کنند.

به گزارش ایسنا، اسپیس ایکس در امروز هشتم آوریل، طی خوب بازدید کاری به تماس گرفتن Ax-1، 4 شهروند شخصی را به ایستگاه فضایی در سراسر جهان خواهد برد.

خدمه این ماموریت کدام ممکن است در مجموع 10 روز اندازه خواهد کشید، برای ادغام کردن فضانوردان سابق ناسا، مایکل لوپز الگریا، لری کانر، مدل باتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایتان استیپ است.

این پرواز ابتدا برای 3 آوریل این سیستم ریزی شده بود، با این حال با آزمایش “ورزش لباس خیس” موشک غول پیکر ناسا به شش آوریل عقب افتاد. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است سکوی پرتاب ناسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشک اسپیس ایکس در وسط فضایی کندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در محله یکدیگر قرار دارند، این 2 ماموریت را نمی توان به طور همزمان انجام داد.

ماموریت Ax-1 پس اجتناب کرده اند آزمایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاخیر ناسا به هشت آوریل موکول شد. اگرچه آزمایش ناسا باقی مانده است مناسب نشده است. با این حال آژانس فضایی اخیراً گفتن کرده است کدام ممکن است آزمایش شخصی را به بعد اجتناب کرده اند پرتاب موشک اسپیس ایکس موکول می تدریجی.

در امروز، اولین پرواز “انصافاً شخصی” به ایستگاه فضایی انجام تبدیل می شود

مایکل لوپز، الجزایر در سال 2007

مایکل لوپز الجزایر، فضانورد سابق ناسا اخیرا گفتن کرد کدام ممکن است این ماموریت را خوب بازدید توریستی نمی داند. لوپز-الجزایر کدام ممکن است ماموریت مشترک اسپیس ایکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید آکسیوم اسپیس به ایستگاه فضایی بین‌المللی را هدایت می‌تدریجی، اظهار داشت: «این پرواز اصلاً خوب بازدید توریستی نیست.

او حقوق شخصی را برای این ماموریت 10 روزه اکتسابی می تدریجی، در حالی کدام ممکن است سه مسافر تولید دیگری این ماموریت حدود 55 میلیون دلار برای این بازدید صنوبر کردند.

لوپز-الجزایر می گوید: «سفرهایی مشابه با این بیشتر اوقات «گردشگری فضایی» نامیده تبدیل می شود. با این حال این می تواند یک حرفه دقیق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آمادگی زیادی خواستن دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده {نمی کنم} دستی باشد.

او افزود: «Ax-1 مشابه با ماموریت ناسا به ایستگاه فضایی بین‌المللی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است آن را به حداقل یک ماجراجویی اوقات فراغت یا توریستی تشبیه نمی‌کنم».

در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی در گذشته اجتناب کرده اند پرتاب در 1 آوریل، پگی ویتسون، سرپرست پرواز فضایی با خدمه Axiom Space، اظهار داشت کدام ممکن است خدمه به خوبی ماهر اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک دسته کامل ساعت را صرف کنار هم قرار دادن سازی برای پرواز کرده اند.

به مشاوره لری کانر، خلبان ماموریت Ax-11، این 2 خدمه بیش اجتناب کرده اند خوب سال در گذشته اجتناب کرده اند پرواز آموزش را تحریک کردن کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسته به موقعیت شخصی بین 750 تا بیش اجتناب کرده اند 1000 ساعت آموزش گذراندند.

کانر اظهار داشت: ما 25 آزمایش مختلف را انجام خواهیم داد کدام ممکن است برای ادغام کردن بیش اجتناب کرده اند 100 ساعت تجزیه و تحلیل در کل هشت روز استقرار ایستگاه فضایی {خواهد بود}.

در امروز، اولین پرواز “انصافاً شخصی” به ایستگاه فضایی انجام تبدیل می شود

سمت راست: ایتان چتپه، مدل پتی، لری کانر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایکل لوپز-الجزایر

مسافران ساعت 11:17 صبح به وقت شرقی (19:47 به وقت تهران) اجتناب کرده اند وسط فضایی کندی ناسا تجربه موشک Crow-Dragon Falcon 9 SpaceX می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر همه عامل طبق این سیستم پیش برود، کپسول کلاغ – Dragon SpaceX با خدمه اش به این موشک می رسد. ایستگاه فضایی شنبه 9 آوریل ساعت 7:30 صبح به وقت شرق (16:00 به وقت تهران).

در جاری حاضر هفت فضانورد ماهر در ایستگاه فضایی در سراسر جهان حضور دارند کدام ممکن است سه فضانورد آمریکایی برای ادغام کردن راجا چاری، کایلا بارون، تام مارشبورن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماتیاس ماورر هستند. ماتیاس مورر (ماتیاس ماورر) آلمانی تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه فضانورد روسی سرگئی کورساکوف، اولگ آرتمیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنیس ماتویف متنوع جیل لیندگرن، رابرت رابرت هاینز را انتخاب کنید و انتخاب کنید جسیکا واتکینز به در کنار سامانتا کریستوفورتی اجتناب کرده اند ایتالیا در ماموریت جدید خواهند شد.

در امروز، اولین پرواز “انصافاً شخصی” به ایستگاه فضایی انجام تبدیل می شود

تا همین اواخر، واژه فضانورد رئوس مطالب خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودی داشت. با این حال در جاری حاضر 9 تنها نمایندگی‌های فضایی دولتی می‌توانند انسان را به منطقه بفرستند، اما علاوه بر این نمایندگی‌های شخصی نیز می‌توانند انسان را به منطقه بفرستند.

نمایندگی هایی مشابه با SpaceX، Virgin Galactic را انتخاب کنید و انتخاب کنید Blue Origin گردشگری فضایی را ایجاد کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید Ax-1 اولین ماموریت انصافاً شخصی به ایستگاه فضایی در سراسر جهان {خواهد بود}.

انتهای پیام