اکثر زنان بازداشت شده به جزیره رایکرز فرستاده خواهند شد


بیش از 200 زندانی که در حال حاضر در مرکز بدنام موش های جزیره ریکرز نگهداری می شوند ، با هدف کاهش جمعیت در زندان بحران زده به زندان های دولتی شهرستان وستچستر منتقل می شوند.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک ایالت و شهر خبر دادند که تقریباً همه زنان و هویت های فرعی را از جزیره از هفته آینده حذف می کند.

رز ام از جزیره رایکرز. در مجموع 230 زندانی در مرکز سینگر به مرکز اصلاحات بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تکنیک ، در 40 مایلی شمال شهر نیویورک منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به رفع نگرانی کارکنان ، محدود کردن ظرفیت و ارتقاء امنیت صدها نفر از بازداشت شدگان” کمک می کند. هنوز مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز ام بازگشایی می شود یا خیر.

زندانیان زندان مدتهاست که شرایط کثیف ، کمبود منابع پزشکی و سوء استفاده گسترده از سوی نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر 1.2 میلیون پرونده شکایت دو مرد را که به آنها گفته شد مورد تجاوز و سوء استفاده مأموران اصلاح زندان قرار گرفته اند ، معروف به Rosie ، حل و فصل کرد.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت جامعه زنان ، که رهبری کمپین بستن زندان را بر عهده داشت ، از این تصمیم استقبال کرد ، در حالی که از شهر خواست تا آزادی زندانیان زن را که در زندان به سر می برند ، تسریع کند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این یک شوک باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما بوده است که اکثر آنها خودشان مورد آزار قرار گرفته اند.” “درمان از امروز آغاز شده است.”

این زندان که در سال 1988 افتتاح شد ، دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی و اخیراً یک مرکز ویژه برای زنان تراجنسیتی است. در سال 2019 ، للین پولنکو ، روسپی 27 ساله تراجنسیتی که با قید وثیقه 500 به دلیل تن فروشی و در اختیار داشتن مواد مخدر درجه پایین آزاد شد ، در داخل یک واحد خلوت در منطقه ها سینگ مرده پیدا شد. این شهر به خانواده پولنکو مبلغ 5/9 میلیون به عنوان تسویه حساب پرداخت کرد.

به گفته هوچول ، هرکسی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در Rickers قرار می گیرد ، به درمان در تاسیسات وستچستر دسترسی خواهد داشت.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، وزارت اصلاحات روزانه دو بار حمل و نقل را برای سهولت اعضای خانواده و عزیزان بازداشتی انجام می دهد ، اما مکان های حمل و نقل اتوبوس در هر ایالت به جز استاتن آیلند وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *