اگر گل آرمان خطا شود، تولید دیگری معلم نیستم / معلم لیگ برتر انگلیس جستجو در کمک داور استقلال!


به گزارش فارس، فرهاد مجیدی پس اجتناب کرده اند شکست مقابل نساجی در رقبا های جام حذفی در نشست خبری حاضر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: به نیروی کار نساجی تبریک می گویم. اجتناب کرده اند هواداران عذرخواهی می کنم چون امشب به دست آورد نشدیم. پاسخگویی درست شکست بر عهده ممکن است است. گیمرها تمام امتحان شده شخصی را کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی فوق العاده خوبی حاضر کردند. 120 دقیقه بر پایین مسلط بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان های زیادی داشتیم.

وی شکسته نشده داد: در ضربات پنالتی همه وقت شرایط 50 بر 50 است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نساجی توانست به دست آورد شود. اجتناب کرده اند هیئت داوران آرزو می کنم لیست را در اختیار ما بگذارند، از اجتناب کرده اند هفته قبلی تمرینات ویژه ورزشی های 10، 9 را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی 8 نفره را انجام می دهیم.

سرمربی نیروی کار استقلال اظهار داشت: تولید دیگری پیش بینی نداریم بازیکنمان گل بزند را انتخاب کنید و انتخاب کنید داور او را رد تنبل. الان همه کارشناسانی کدام ممکن است با فدراسیون فوتبال کار می کنند می گویند انتخاب داور مناسب بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه می گویند داور خطا کرده است. داوری کدام ممکن است دهه 80 بود، روزی کدام ممکن است خودم ورزشی می کردم، حاضر گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقه داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این انجمن محروم شد، الان بهبود یافته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تلویزیون تذکر کارشناسی می دهد. ممکن است {نمی دانم} راه آن را انجام دهم.

مجیدی اظهار داشت: دروازه بان ما در جریان ورزشی 2 بار روی پایین نیفتاد. باید اجتناب کرده اند مکان‌هایمان استفاده می‌کردیم کدام ممکن است نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در کنترل باختم. اگر آن گل هدف باگ بود، تولید دیگری معلم نمی شدم. چگونه داور {در این} صحنه خطا کرد؟ 2 دقیقه بعد اجتناب کرده اند خوب ضربه پنالتی؛ ممکن است بهانه نمی آورم، با این حال یک بار دیگر به آنچه در کنوانسیون مطبوعاتی هفته قبلی گفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است خبرنگاران در برابر این ممکن است ایستادید، گوش کنید. آنها اجتناب کرده اند نو آغاز کردند تا اینکه دیدند استقلال در جاری جان تکل است. ابتدا خوب نیروی کار 10 نفره تشکیل دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا هدف مفید ما را رد می کنند. با این وجود به شاگردانم تخلیه نباشید می گویم چون برتر بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما شانسی نداشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر جایگزین داشتیم در 90 دقیقه به دست آورد می شدیم.

وی اظهار داشت: این اتلاف وقت برای نیروی کار های ضعیف است. داوران به هیئت منصفه چه می گویند؟ وقتی بازیکنی خوب بار شخصی را روی پایین پرت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید داور مسابقه را برداشتن نمی شود، آن شرکت کننده تولید دیگری خودش را روی پایین نمی اندازد. متاسفانه هر بازیکنی خودش را روی پایین می اندازد، داور 5 دقیقه بیش از حد او می ایستد. در کل مسابقه باید به دست آورد می شدیم. گیمرها تمام امتحان شده شخصی را کردند با این حال کم کم می بینند کدام ممکن است استقلال 24 هفته است شکست نخورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صدر جدول قرار دارد. چیزهایی می شنوم کدام ممکن است ادراک {نمی کنم}. این فوتبال چقدر می ارزد؟ سرمربی لیگ برتر انگلیس جستجو در کمک داور استقلال! بگذار حرف بزنم، می گویند مجدی بهانه می آورد. ممکن است بهانه نمی آورم، ممکن است در کنترل ضرر هستم. اجتناب کرده اند هواداران عذرخواهی می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بازیکنانم تشکر می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انشاالله در لیگ جبران می کنیم.

مجیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب اطلاعات در مورد گیمرها جوان استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل نخوردن تیمش مقابل تماشاگران اظهار داشت: گل نخوردن ما ربطی به حضور تماشاگران ندارد، کودکان استقلالی بلافاصله a فوق العاده بودند. صالح حردانی، سبحان خاقانی، امیرحسین حسین زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید… برتر ورزشی کردند. بدشانس بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی چشم انداز نمی آوریم مثل بلافاصله تنبیه می شویم.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر