اگر یک صحنه دیوانه وار با کارت وحشی AL وجود داشته باشد ، یانکی ها با Red Sox بازی خواهند کرد


تساوی چهار طرفه وایلد کارت لیگ آمریکا دوشنبه یانکی ها را به Fanway Park اعزام می کند تا در 163 مین بازی به عنوان Red Red Sox و Real Wild Card تبدیل شوند. در مسابقه دوم

روز شنبه ، چهار تیم شرکت کننده در شکار بی سابقه کارت وحشی با رکورد 91-71 انتخاب شدند تا با همه برابر شوند. این اتفاق در صورتی رخ می دهد که یانکی ها در مقابل ری ها شکست بخورند ، رد ساکس ها در مقابل سیتیزن ها شکست بخورند ، آبی های جی اوریولز را شکست دهند و مارینرز فرشتگان را شکست دهد.

تیم ها بر اساس رکورد دسته جمعی آنها در مقابل سه باشگاه دیگر قرار می گیرند که منجر به موارد زیر می شود:

  1. رد ساکس (24-21)
  2. بلو جاز (22-22)
  3. یانکیز (22-23)
  4. کشتی ها (9-11)

جای تعجب نیست که Red Sox و Blue Jazz به عنوان دو نفر برتر ، میزبانی بازی های پلی آف را انتخاب کردند. سپس یانکی ها ، در رده سوم ، باید حریف خود را انتخاب کنند. او تصمیم گرفت به فنوی برود تا با روکس ساکس روبرو شود که آخر هفته گذشته در بوستون شکست داد.

مارینرز سپس توسط Blue Jays در مرکز راجرز مجروح شد.

دادگاه هورن پس از دو رانندگی مقابل رد ساکس جشن می گیرد.
دادگاه هورن پس از دو رانندگی مقابل رد ساکس جشن می گیرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

برندگان این دو بازی به بازی AL Wildcard روز سه شنبه صعود می کنند ، که در محل باشگاه با سابقه بهتر رو در روی هم انجام می شود. یانکی ها در برابر رد ساکس و بلو جیز چنین تای بریکری را از دست می دهند و در مقابل مارینرز برنده می شوند ، بنابراین اگر بازی مارینرز-یانکی باشد ، سه شنبه در ورزشگاه یانکی یک بازی کارت وحشی برگزار می شود.

یانکی ها در صحنه های دیگر نیز انتخاب خود را انجام دادند:

-اگر آنها برای دومین بازی کارت ویولد ، بل جی و مارینرز را مساوی کنند ، یانکی ها روز دوشنبه میزبان مارینرز هستند و در صورت پیروزی ، سه شنبه میزبان بلو جی ها برای حق بازی با رد ساکس هستند. Fanway در بازی با کارت وحشی.

-اگر یانکی ها ، رد ساکس ها و بلو جاز برای دو جایگاه کارت وایلد با هم مساوی شوند ، آبی جاز روز دوشنبه در پارک فنوی مقابل رد ساکس قرار می گیرد ، برنده یک وایلد کارت دریافت می کند و بازنده با یانکی ها در یانکیز در روز دوشنبه روبرو می شود. سه شنبه.. ورزشگاه ، با برنده مقام دوم. بازی وایلد کارت روز چهارشنبه برگزار می شود. از آنجایی که یانکی ها در هر دو طرف مقابل بازی های Red Sox و Blue Jays ، تایبر بریک از دست می دهند ، آنها در جاده بازی می کنند.

اگر یانکی ها ، رد ساکس و مارینرز برای دو اسلات کارت ویلد با هم مساوی کنند ، یانکی ها روز دوشنبه در فین وی با رد ساکس بازی می کنند و برنده پیش می رود و بازنده سه شنبه با مارینرز دیدار می کند. دو برنده بازی Wild Card روز چهارشنبه به مصاف یکدیگر می روند. یانکی ها میزبان آن در مارینرز و رد ساکس در فن وی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *