اینجاگی با لاتزیو شکست ناپذیر باز می گردد


میلان: سیمونه اینزاگی این هفته آخر مقابل لاتزیو ، باشگاه سابق اینترمیلان ، قهرمان سابق سری A قرار گرفت ، در حالی که رم ژوزه مورینیو در حال راهیابی به یوونتوس است که امیدوار است به عنوان قهرمانی بازگردد.

اینتر بدون گل ، بدون شکست با 5 برد و دو تساوی در هفت بازی ، 22 گل بالای لیگ را غارت کرد-این بهترین بازگشت باشگاه به یک مرحله از فصل از فصل 1950-1991 بود.

اما بازگشت دیرهنگام آرژانتین به نام لوتارو مارتینز و خوآکین کوریا از مرحله مقدماتی جام جهانی پنجشنبه مقابل پرو در آرژانتین می تواند اینزاگی را بدون دو مهاجم کلیدی رها کند.

هواداران لاتزیو در حال آماده شدن برای استقبال گرم مردی هستند که آنها را به جام ایتالیا رساند و فصل گذشته برای اولین بار پس از 13 سال به لیگ قهرمانان بازگشت ، علیرغم تفرقه افکنی او در بیرون رفتن.

اینگازی ، که بین سالهای 1999 تا 2010 برای لاتزیو بازی می کرد ، زمانی که از تمدید قرارداد خود برای پذیرش چالش آنتونیو کونته در اینتر امتناع کرد ، به همکاری 22 ساله خود با باشگاه رومی پایان داد.

به عنوان بخشی از مربیگری Marie-Go-Round در تابستان امسال که شاهد 12 تغییر مدیریتی در سری A بودیم ، مائوریزیو ساری به عنوان جانشین اینزاگی انتخاب شد.

لاتزیو کارزار جدید خود را با یک برد پیروز آغاز کرد اما تنها یکی از پنج تلاش خود را کسب کرد و رم مورینیو را در دربی دلا کاپیتول شکست داد.

برای اولین بار از ماه مارس ، آنها قصد دارند از شکست های متوالی در لیگ جلوگیری کنند و بتوانند Siromo mobile را پس از مصدومیت دوباره در دسترس قرار دهند. لاتزیو در 6 بازی برای کاپیتان 6 گل به ثمر رسانده است.

یوونتوس ماسیمیلیانو آلگری پس از چهار برد بدون پیروزی ، در سه بازی گذشته با بیشترین امتیاز در جدول صعود کرده است.

یوونتوس میزبان رم است و برای اولین بار از سال 2016 به دنبال پیروزی های پیاپی مقابل جیالوروسی است. رم پس از سه پیروزی متوالی برای شروع کار خود ناسازگاری داشته است.

انتظار نمی رود آلورو موراتا به بازی هفته آینده لیگ قهرمانان اروپا با زنیت بازگردد ، اما یوونتوس ممکن است بتواند پائولو دیابالا را از روی نیمکت فراخواند.

رم از سلامتی تامی آبراهام مهاجم تیم ملی انگلیس پس از مصدومیت مچ پا در جریان تساوی 1-1 روز سه شنبه مقابل مجارستان عرق کرده است.

رهبران ناپولی امیدوارند تعطیلی بین المللی فرم عالی آنها را خراب نکند زیرا آنها برای هشتمین پیروزی متوالی در خانه تورینو تلاش کردند.

در صورت موفقیت ، این بهترین شروع برای تیم لوچیانو اسپالتی در تاریخ خواهد بود ، زیرا در هشت بازی اول زیر نظر ساری در سال 18-2017 پیروز شده است.

رم با 10 برد متوالی رکورد سری A را به نام خود ثبت کرد تا رقابت های خود را در فصل 14-2013 آغاز کند.

میلان دروازه بان مایک مگان را برای سال نو پس از جراحی مچ دست آسیب دیده اش از دست داد. میلان که با دو امتیاز ناپولی را شکست داد ، خانه هالس ورونا است.

آتلانتا با بازی در آمپولی خود را برای سفر به منچستریونایتد آماده می کند.

ستاره فیورنتینا می تواند در اوایل ژانویه مورد بحث قرار گیرد و او را به پردرآمدترین بازیکن تاریخ باشگاه تبدیل کند.

ولاوویچ ، تحت قرارداد تا سال 2023 ، فصل گذشته 21 گل در سری آ به ثمر رساند و هفته گذشته در پیروزی مقابل لوکزامبورگ و آذربایجان سه بار برای صربستان به ثمر رساند.

او چهار گل در هفت بازی لیگ برای تیم فیورنتینا که تحت سرمربی جدید وینچنزو ایتالیانو در رده پنجم است ، به ثمر رسانده است ، که این امر بر تعهد والاهوویچ به آینده نامعلوم تأثیر نخواهد گذاشت.

“او همه چیز را برای فیورنتینا خواهد داد. من معتقدم که وقتی مجبور است به زمین بازی برود و فشار زیادی وارد کند ، همیشه این کار را انجام می دهد. امیدوارم مشکلات غیر فوتبالی دخالتی نداشته باشد.” پشتیبانی گفته شد.

16 – بازی بدون شکست لاتزیو در خانه.

99 – گل های سری آ را آندره بلوتی مهاجم تورینو به ثمر رساند. اولین بازی او در سال 2014 مقابل ناپولی انجام شد.

وسایل (تمام وقت GMT)

شنبه

اسپزیا – سالرنیتانا (1300) ، لاتزیو – اینتر میلان (1600) ، میلان مقابل هلاس ورونا (1845)

یکشنبه

کالیاری – سمپدوریا (1030) ، آمپولی – آتلانتا ، جنوا – ساسولو ، اودینزه – بولونیا (همه 1300) ، ناپل – تورین (1600) ، یوونتوس – روم (1845)

دوشنبه

ونیز در مقابل فیورنتینا (1845). – خبرگزاری فرانسه

© New Straits Times Press (M) بهاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *