این جزایر در اولین بازی فصل با طوفان منفجر شدندرالی ، NC-Andrei Svechnikov دو گل و یک پاس گل داد در حالی که Carolina Hurricanes پنجشنبه شب در دیدار ابتدایی فصل برای هر دو تیم Islanders را با نتیجه 6-3 شکست داد.

Tivo Teravenen یک گل و حمایت برای کارولینا ، از جمله فهرست جدیدی در تعامل مدعیان پلی آف کنفرانس شرق ، اضافه کرد. بازیکنان بازگشتی یاسپر فاست ، جردن مارتینوک و نینو نیدریستایر نیز گلزنی کردند در حالی که فردریک اندرسون در آغاز بازی خود برای Hurricanes 25 سیو انجام داد.

برای جزایر ، ماتیو بارسل ، براک نلسون و آندرس لی هر یک گل زدند ، در حالی که ایلیا سوروکین 35 سیو انجام داد.

ساکنان جزیره درگیر یک چالش سخت هستند: یک سفر جاده ای 13 بازیه که هنگام ساخت و ساز در زمین جدید خود به پایان می رسد ، بدون هیچ بازی خانگی تا 20 نوامبر.

Svechnikov و Teravenen در اولین هدف Hurricanes با هم ملاقات کردند. سوچنیکوف موقعیتی را در بالای چین قرار داد تا ضربه 9 دقیقه و 15 ثانیه دور توراوانن را در مقابل سوراکین بزند.

تیراونن در بازی قدرتی در ساعت 11:36 از دوره سوم گل خورد و از تونی تازه آنجلو تازه عروس تغذیه کرد و یک ساعته خانه را در سمت راست تنظیم کرد.

اسوچنیکف به پاس گل Teravenen اشاره کرد و سپس در آخرین دقیقه دروازه خالی را به دست آورد. این یک شروع قوی برای 21 ساله بود ، که در آگوست با یک قرارداد هشت ساله موافقت کرد و از او خواست تا در این حق رای دادن بماند ، که در مجموع او را در رتبه 2 در سال 2018 قرار داد. آماده بود.

طوفان که سه سال پیاپی به مرحله حذفی راه یافته است ، هشت بازیکن جدید در لیست شب اول دارد به امید ورود به فصل بعد.

جزیره نشینان در این فصل پس از دو دور پیاپی قهرمانی وارد پلی آف جام استنلی می شوند و به قهرمان نهایی تیم تمپا بی سقوط می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *