باربارا ادن ، بازیگر “من در خواب جنی” به یاد پسر مرحوم متیو انصارا می افتم


باربارا ادن با نگاهی به مرگ غم انگیز تنها پسر خود ، متیو انصارا ، 20 سال پیش ، می گوید که مرگ غم انگیز او “همیشه او را در آستانه اشک قرار داده است”.

پسر ستاره “من رویای جنی” در سال 2001 در 35 سالگی به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت.

ادن به جمعیت گفت: “وقتی متیو تمیز و مرتب بود ، او از داخل و خارج مرد زیبایی بود.” “مواد مخدر قابل درک نیست. این بسیار ناامید کننده است. ”

ادن و شوهر اولش مایکل انصارا هفت سال است که برای بچه دار شدن تلاش می کنند. این زوج از سال 1958 تا 1974 ازدواج کردند.

بومی آریزونا گفت: “همان روزی که” من رویای جنی را دیدم “فروخته شد ، دکتر به من گفت که باردار هستم. او از سال 1965 تا 1970 در کمدی محبوب NBC بازی کرد.

وی افزود: “من بسیار خوشحال بودم. خوشحال بودم ، اما می دانستم که آنها باید مرا تغییر دهند. خوب خدا دوست داره [show creator] سیدنی شلدون. او سر کار رفت و ما 13 برنامه اول را با متیو باردار انجام دادیم. “

ادن می گوید: “نمی دانم آیا مادر شدن من را تغییر داد یا نه ، اما این فوق العاده ترین چیزی بود که برای من اتفاق افتاده بود.” “بچه دار شدن و داشتن این خلاقیت کوچک یک معجزه است. وقتی به آن فکر می کنم عصبانی می شوم. این شیرین ترین چیز در زندگی من است. ”

متیو پسر ادن در سال 2001 هنگامی که او 35 ساله بود درگذشت.
متیو پسر ادن در سال 2001 هنگامی که او 35 ساله بود درگذشت.
مجموعه رون گاللا توسط گتی

متیو قبل از فوت ناگهانی خود به مدت 14 سال در توانبخشی بود و خارج بود. ادن فاش کرد که در ابتدا ، او “رفتار – خواب و دعواهای خشم را که ناگهان با این پسر دوست داشتنی و دوست داشتنی به وجود می آید” تشخیص نداد. “

او اعتراف کرد: “من از مرگ ترسیده بودم.” “من نمی دانستم چه کنم. او خیلی کوچک بود تا بداند نیاز به توانبخشی دارد یا کمک. با کمال تعجب ، او 35 ساله بود. ”

او اعتراف کرد: “فکر نمی کنم هیچ چیز بدتر از از دست دادن فرزند شما باشد.” “من به عنوان یک مادر یا پدر ، گناه و عصبانیت زیادی داشتم و پس از مرگ او همیشه در آستانه اشک بودم. با اینکه 35 سال داشت ، اما هنوز فرزند من بود. ”

ادن می گوید: “من شروع به صحبت با والدینی کردم که شرایط مشابهی را تجربه می کردند.” “من فکر می کنم والدین باید بدانند که سخت گیری در مورد فرزند شما به هیچ وجه چیز بدی نیست. اگر می دانید چه اتفاقی می افتد ، فرصتی برای کمک دارید. در نهایت این به آنها بستگی دارد ، اما امیدوارم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *