بازگشت میهن پرستانه تام بردی به هزینه بیل بیلیچک انجام می شود


بارش باران یکشنبه شب رخ داد ، روباه فوکوشیما. بیل بیلیچک مجبور بود کاپشن خود را روی سرش بگذارد و تام بردی باید با یک توپ ضعیف به جلو حرکت کند. اگر پاتریوت ها قرار بود میزبان شگفت انگیزترین دیدار در تاریخ NFL شوند ، خدایان فوتبال قرار بود همه چیز را درست کنند.

برادی در دقایق پایانی تلاش زیادی برای جلو نگه داشتن تامپا بی انجام داد و تقریباً پاس سوم تاچ داون تاون را در نزدیکی آنتونیو بران زد ، که توسط بوکی ها یک گل زمینی به ثمر رساند و قبل از تساوی 19 در پشت زمین به عقب گل زد. 17 سرب

بردی که بدون Rob Gronkowski مصدوم کار می کرد ، در این بازی نمی توانست برای یک امتیاز گل بزند و فقط می توانست بیش از نیمی از پاس های خود را تکمیل کند. او سرانجام در مقابل یک مغز متفکر دفاع می رفت ، سرمربی پاتریوت ها که تیمش را تبدیل به یک مدافع سرکش کرد که شبیه برادر کوچکتر برادی بود.

مک جونز توپ را در دست داشت و لحظه ای که ساعت شروع به خشک شدن کرد ، در حالی که بیلیچیک و برادی با بی حوصلگی از کنار خود به دنبال حل اختلاف خانواده خود بودند. جونز قبلاً دو پاس تاچ داون پرتاب کرده بود. این بار انتخاب دور اول آلاباما تنها به یک گل زمینی نیاز داشت.

همانطور که معلوم شد ، نیک فاک نمی تواند آن را اهدا کند ، بیش از 56 یارد. پای فولک مستقیماً به چپ ضربه می زند. بیلیک سر تکان داد و سرش را پایین انداخت و برادی مشتش را گاز گرفت. این بازی اینچ است ، درست است؟ وقتی همه چیز تمام شد ، مهاجم میانی امسال در ورزشگاه ژیلت 1-0 و سرمربی تیم میزبان 0-3 بود.

بليچيک برادي را در آغوش گرفت و او را روي شانه راست ش قرار داد. بعدها ، بیلیچیک به رختکن تامپا بی رفت و بردی را در منطقه ای خصوصی بیش از 20 دقیقه ملاقات کرد.

برادی
تام بردی و بوکیز یکشنبه شب پاتریوت های بیل بلشیک را شکست دادند.
USA Today Sports ، گتی ایماژ

برادی با بیان اینکه صدای او بلند است ، گفت: “من به عنوان یک مربی برای او احترام زیادی قائل هستم و برای این سازمان احترام زیادی قائل هستم.” مدافع برنده می گوید که هفته ای احساسی بود و او واکنش خود را به طرفداران “فوق العاده” توصیف کرد. بردی در خروج طوفانی خود گفت: “سفر فوتبالی من مرا به جای دیگری برد.”

جونز یکشنبه شب بردی را بسیار شکست داد و مهم نبود. بردی بازی را برد زیرا او همیشه برنده بازی است ، و بلیشیک ، که قبل از روی کار آمدن برادی در انگلستان 5-13 بود ، اکنون 8-12 ایستاده است زیرا بردی او را برای تفریح ​​در زیر نور آفتاب رها کرد.

بیلیچیک گفت: “این که امشب اینجا هستم ناامید کننده است.”

آیا هرگز نبود؟ وقتی فردی در کنفرانس خبری Belichick سعی کرد از او در مورد رویارویی با Brady برای اولین بار سوال بپرسد ، مربی Patriots حرفش را قطع کرد و گفت: “هر روز در تمرینات دفاعی مقابل تام برادی می رفتیم. بنابراین اینطور نیست که ما تام بردی را قبلاً ندیده باشیم. آنها یک تیم فوتبال خوب هستند و یک مدافع عالی هستند و من فکر می کنم همه چیز بدون گفتن پیش می رود. ”

البته این اتفاق هرگز نباید رخ می داد. چهار سال پیش ، وقتی 40 ساله بود ، بردی به من گفت که می تواند خود را در حال بازی در اواخر دهه 40 ببیند.

او دوباره می گوید: “من همیشه در اواسط 40 سالگی می گفتم و طبیعتاً این به معنی 45 سالگی است.” “اگر به آنجا برسم و هنوز هم مثل امروز احساس کنم ، نمی دانم چرا نمی خواهم ادامه دهم.” وقتی از او پرسیدم: “چه کسی می گوید تام بردی نمی تواند در 50 سالگی بازی کند؟” او پاسخ داد: “این س greatال بزرگی است.”

بنابراین بیلیچیک سالها فرصت داشت تا بردی را مجبور به بازی کند و خود را برای بازی و بازی در چیزهای دیگر آماده کند ، اما با این وجود هیچ کاری انجام نداد تا مطمئن شود که مدافع کناری بیل راسل به عنوان نماد برابر بوستون مانند تد ویلیامز بازنشسته شد. ، و لری برد. در حقیقت ، بیلیچیک هرگز قرارداد بلند مدتی را که به آن امیدوار بود و مطمئناً مستحق آن بود ارائه نداد ، اما اوبر را به عنوان بازیکن فرنچایز خود فراخواند و او را به در خانه برد.

یک شب قبل از بازی یکشنبه ، که چیزی بیش از سنتی نبود ، برادی ، طبق معمول ، مشتی نجس به استادیوم ژیلت و جمعیت سنتی وحشی ، پرش و پرش آن پرتاب کرد. او هماهنگ کننده سابق سوء استفاده خود ، جاش مک دانیلز را در زمین بغل کرد ، همانطور که قبلاً رئیس سابق خود ، روبرت کرافت ، را بیرون رختکن در آغوش گرفته بود.

برادی چند ساعت قبل از شروع بازی در توییتی نوشت: “بازگشت خوب است.”

تام
تام بردی پس از شکست پاتریوت ها در روز یکشنبه جشن می گیرد.
گتی ایماژ

بهتر بود با هفتمین حلقه Super Bowl برگردید ، در حالی که Belichick و Patriots روی شش تایی گیر کرده بودند.

برادی از وی ویدئویی دریافت کرد و صدای طرفدارانش را شنید که نام او را می خواندند. هنگامی که او برای اولین بار در کوارتر اول با 12:54 دقیقه به میدان وارد شد ، جمعیت او را تکان داد. بسیاری از طرفداران پیراهن پاتریوت او ، شماره 12 معروف او را می پوشیدند. برادی پیش از پایان کوارتر درو برایس را به عنوان بهترین رهبر لیگ شکست داده بود – در زمینی که او همیشه می خواست شکست بخورد. ضبط می کنند. خدایان فوتبال باید آن را به او می دادند.

و مجبور شدند او را با مربی غرق در باران کتک بزنند که هرگز او را زود رها نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *