بازی اجتناب کرده اند ابتلا به آلزایمر پیشگیری می تدریجی


ارتباط بین افکار و هیکل قابل دستیابی است مقاوم تر اجتناب کرده اند آن چیزی باشد کدام ممکن است برخی اشخاص حقیقی در نظر گرفته شده می کنند. متنوع اجتناب کرده اند ما در نظر گرفته شده می کنیم اجتناب کرده اند کف دست دادن حافظه بخشی خالص اجتناب کرده اند الگو پیر شدن است، با این حال طبق کلینیک کلیولند در آمریکا، همراه خود افزایش سن، ذهن دچار تنظیمات ظریفی تبدیل می شود کدام ممکن است بیشتر اوقات در نتیجه اجتناب کرده اند کف دست دادن انجام شناختی تبدیل می شود، اجتناب کرده اند جمله اختلال در مهارت به خاطر سپردن. رویدادهای قبلی شناخته شده به عنوان حافظه مناسبت هر دو حافظه اپیزودیک شناخته می شوند.

به گزارش بهداشت نیوز، بعضی از اینها حافظه همراه خود شرایط قابل توجه تری شبیه اختلال شناختی خفیف (MCI) هر دو تخریب ذهن خاص است و بیشتر اوقات برای ادغام کردن مشکلات حافظه شدیدتری شبیه فراموشی عنوان شخص هر دو محل مسکن او تبدیل می شود. حافظه اپیزودیک برای ادغام کردن مواردی شبیه یادآوری محل قرارگیری کلیدها هر دو کارهایی است کدام ممکن است نگاه به گذشته انجام داده‌اید و امتیازات فراموشی رایج کدام ممکن است می‌تواند بر هر کسی تأثیر بگذارد و همراه خود افزایش سن اصولاً شود.

تحقیقات جدید چاپ شده شده در Communications Medicine این ادراک را تضعیف می تدریجی کدام ممکن است {همه ما} همراه خود افزایش سن محکوم به اجتناب کرده اند کف دست دادن حافظه هستیم از نماد می دهد کدام ممکن است بازی قلبی ممکن است حافظه را در سنین بالا افزایش بخشد.

تحقیقات نماد داده است کدام ممکن است بازی قلبی، کدام ممکن است ضربان مرکز را در مدت زمان بسیار طولانی افزایش می دهد، به طور قابل توجهی قابلیت حافظه اپیزودیک را در بزرگسالان بالای 55 سال افزایش می بخشد. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است هیچ درمانی برای مشکلات رایج حافظه اپیزودیک {وجود ندارد}، محققان طرفدار کرده اند کدام ممکن است بازی قلبی خوب امکان درمانی برای اشخاص حقیقی مسن همراه خود اجتناب کرده اند کف دست دادن حافظه اپیزودیک است.

طبق مشاوره کلینیک مایو در آمریکا، بازی قلبی ممکن است مزایای بهزیستی متنوع را برای شما ممکن است به ارمغان بیاورد، اجتناب کرده اند جمله کمک به محافظت وزن مفید، افزایش سلامت مرکز و عروق، آسانسور خلق و خو، آسانسور سیستم امنیت هیکل، قدرت اصولاً و آلوده نشده نگه از گرفتن رگ ها. . علاوه بر این ممکن است را مجبور به تنفس عمیق می تدریجی کدام ممکن است اکسیژن بیشتری به خون و ذهن ممکن است می رساند. جدا از این، بازی قلبی اکنون نشانگرهای سلامت ذهن را افزایش می دهد کدام ممکن است همراه خود افزایش سن مقیاس را کاهش می دهد و همراه خود افزایش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر گفته می شود.

نمایندگی در مدرسه‌های ایروبیک در تجهیزات گلف بومی‌تان، آغاز خوب روال دویدن روزانه، راه‌هایی برای گنجاندن ورزش‌های آسانسور‌کننده حافظه در این سیستم روزانه‌تان، و حتی پیاده‌روی فوری، خوب ورزش قلبی قادر مطلق است. به معنای واقعی کلمه هستند، خوب تحقیق در سال 2021 کدام ممکن است در روزنامه NeuroImage چاپ شده شد نماد داد کدام ممکن است سالمندان {افرادی که} به مدت 6 ماه به طور مشترک راه می رفتند، افزایش قابل توجهی در انجام حافظه اپیزودیک نماد دادند. محققان دریافتند کدام ممکن است افزایش حافظه همراه خود افزایش پیوستن به ماده سفید ذهن گفته می شود کدام ممکن است بیشتر اوقات همراه خود افزایش سن جدی تر تبدیل می شود.

تدریجی شده است کدام ممکن است پرانرژی ماندن در سنین بالا نتایج محافظتی عمیقی بر ذهن دارد. به مشاوره دانشکده هاروارد، اقدامات موزون تأثیر فوق‌العاده مثبتی بر انجام شناختی، افزایش ارتباطات عصبی و افزایش حافظه بلندمدت دارند.

تای چی خوب ورزش باستانی است کدام ممکن است میلیون‌ها نفر در چین و تولید دیگری کشورهای آسیایی آن را انجام می‌دهند و به خاطر اقدامات کم‌ضرر شخصی کدام ممکن است به استخوان‌ها هر دو مفاصل فشار نمی‌آورند، شناخته شده است و برای افزایش انجام شناختی در اشخاص حقیقی مسن {مفید است}. مشکلات حافظه قابل دستیابی است بخشی خالص اجتناب کرده اند پیر شدن باشد، با این حال به خاطر داشته باشید کدام ممکن است پرانرژی بودن فواید مادام العمر برای هیکل و افکار دارد.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر