بازی Cowboys vs Giants در کدام کانال است؟ نحوه تماشای زنده بازی Cowboys-Giants


کابوی های دالاس در هفته 5 فصل NFL میزبان غول های نیویورک هستند.

کابوی های دالاس در آتش سوختند. پس از شکست هفته افتتاحیه به تام بردی و تامپا بی بوکانیرز ، دک پرسکات و شرکتش در سه بازی متوالی پیروز شده اند و لس آنجلس چارجرز ، فیلادلفیا ایگلز و کارولینا پلنگ را شکست داده اند. وقتی دالاس 3-1 وارد بازی امروز می شود ، غول ها 1-3 هستند. نیویورک فصل را با سه باخت پیاپی – با دستان دنور برونکوس ، تیم فوتبال واشنگتن و آتلانتا فالکونز – قبل از برد تماشایی اضافه وقت هفته گذشته مقابل نیواورلئان سنیتز آغاز کرد. آیا غول ها می توانند آن را دو پشت سر هم بسازند؟ بیایید دریابیم.

در اینجا نحوه تماشای آنلاین مسابقه هفته 5 به صورت آنلاین بین Cowboys و Giants وجود دارد.

امروز بازی Dalow Cowboys در کدام کانال است؟

بازی امروز از FOX پخش می شود.

بازی G-Giant ساعت چند است؟

بازی Cowboys / Giants بعد از ظهر امروز در Fox قرار است ساعت 4:25 بعد از ظهر به وقت ET آغاز شود.

نحوه تماشای بازی Cowboys به صورت زنده:

اگر ورود کابلی معتبری دارید ، می توانید بازی Cowboys امروز را به صورت زنده در برنامه Fox ، وب سایت Fox ، Fox Sports یا Fox Sports تماشا کنید. بازی NFL که در Focus به شما ارائه می شود ، بستگی به مکان شما دارد. نقشه پوشش کامل بازی های FOX و CBS را می توانید در 506sports.com پیدا کنید.

KaW Boyce vs Giant Live Stream Options:

همچنین می توانید بازی Giants-Cowboys امروز را با اشتراک فعال در یک سرویس پخش برتر که Focus را ارائه می دهد ، از جمله Fubo TV ، Hulu + Live TV ، DirectV Stream ، Sling TV یا UTV YouTube TV ، به صورت زنده پخش کنید. FuboTV و YouTube TV آزمایشات رایگان را برای مشتریان واجد شرایط ارائه می دهند.

GIANTS / COBBOYS گزینه های پخش زنده رایگان:

یکی دیگر از گزینه های پخش مستقیم NFL می تواند Yahoo Sports باشد. بازیهای زنده محلی و اصلی در دسترس هستند تا به صورت رایگان از طریق برنامه Yahoo Sports و برنامه NFL پخش شوند.

بارکلی های آرام می پرند
عکس: گتی ایماژ

آیا می توانم Hulu و NFL را به صورت زنده تماشا کنم؟

مشترکین Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) می توانند بازی Cowboys را از طریق پخش زنده Hulu’s Focus به صورت زنده تماشا کنند. سرویس پخش نه تنها یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه را ارائه می دهد ، بلکه برای مدت محدودی می توانید 10 دلار در ماه در سه ماه اول پس انداز کنید.

بازی Cowboys / Giants را مستقیماً در FuboTV تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *