بالاخره نوارهای تغذیه JSHealth من اینجاست!


تغذیه روزانه همیشه در پروتکل مراقبت از خودم حرف اول را می زند. من معتقدم که سه وعده غذایی اصلی و 1 تا 2 میان وعده در روز می خورم. این به ثابت نگه داشتن سطح قند خون کمک می کند ، که باعث افزایش تولید انرژی می شود ، از احساس کمبود در اطراف غذا جلوگیری می کند و میل شدید به قند را کاهش می دهد.

بنابراین اغلب وقتی مشغول کار هستیم یا در جاده هستیم و به چیزهای سبک و راحت نیاز داریم ، می توانیم به میان وعده های کمتر سالم برسیم. به همین دلیل توصیه می کنم یک نوار غذای معتبر با مواد اولیه در دست داشته باشید. با این حال ، من واقعاً سعی کردم یک نوار با محتوای شکر کم و همچنین پروتئین و فیبر کافی برای حفظ قند و اشباع خون پیدا کنم … ، که کاملاً خوشمزه بود! من احساس می کردم که همیشه باید در مورد چیزی مصالحه کنم ، خواه شیرین کننده های مصنوعی باشند ، هم قند یا طعم دهنده.

بنابراین ، به طور طبیعی ، من به یک سفر 18 ماهه رفتم تا یک نوار ایجاد کنم که تمام معیارهای مهم HIGH HIGH را برآورده کند! من به معنای واقعی کلمه از اجرای این خط میله های پروتئینی خودداری کردم مگر اینکه احساس کنم آنها بهترین میله های ممکن هستند. ما همچنین می خواستیم آنها را با برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود مانند کلاژن و پروبیوتیک ها پر کنیم تا طیف وسیعی از میله ها را داشته باشیم که نتایج سلامتی را نیز به همراه خواهد داشت!

من بسیار هیجان زده هستم که سرانجام نتیجه نهایی را فاش خواهم کرد. آنها از غذاهای کامل تهیه شده و پر از پروتئین گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر هستند. هر ستون Nourish به طور خاص از ترکیبات واقعی و بدون قندها و افزودنی های پنهان ایجاد شده است ، دارای مشخصات درشت مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای حفظ سطح متعادل قند خون است.

در 3 طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی خاص خود را دارند. PS سخت است که بازی های مورد علاقه را انجام دهم زیرا همه را بسیار می پرستم ، اما اگر مجبور باشم انتخاب کنم … نمی توانم از دارچین ادویه عبور کنم!

نوار زیبایی Nourish + Glow کرانچ کره بادام زمینی

حاوی پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر برای تغذیه بدن ، و همچنین خالص ترین منبع زیستی کلاژن دریایی برای حفظ سلامت پوست و درخشندگی! گندم سیاه فعال به این نوار کره بادام زمینی یک ترد خوشمزه می دهد.

پروتئین نوار + تغذیه – تراشه دوتایی

بدن خود را با این ترکیب شکلاتی از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر ، که برای تغذیه و شارژ روز شما ایجاد شده است ، پر کنید! کوکی های کاکائویی تردی اشتها آوری را به این شکلات در حال انحطاط می افزایند.

نوار پروتئین تغذیه + هضم – ادویه دارچین

با این نوار پر از هضم که از پروبیوتیک ها و فیبر و همچنین پروتئین گیاهی مغذی پشتیبانی می کند ، زندگی خود را زنده کنید. دارچین عطر فوق العاده ای می بخشد و همچنین سطح قند خون سالم را حفظ می کند.

می توانید در مورد مزایای مجموعه Nourish Bar بیشتر بیاموزید اینجا. من نمی توانم منتظر بمانم تا شما بهترین بارهای جهان را تجربه کنید (ما اینطور فکر می کنیم!).

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *