با تشکر از رشنوادی از زحمات خانواده بزرگ بیمه سرمد به مناسبت نهمین سالگرد تاسیس شرکت


مدیرعامل بیمه سرمد در پیامی به مناسبت نهمین سالگرد تاسیس بیمه سرمد از زحمات همکاران در عبور از فراز و نشیب های سال گذشته، افزایش کارایی، افزایش سبد و معرفی برند سرمد تقدیر کرد. . به عنوان یک شرکت شناخته شده، برجسته و درخشان در صنعت بیمه.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، متن پیام یعقوب رشنویدی به شرح زیر است:

همکاران عزیز؛
یکم آبان ماه، نهمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه سرمد، فرصتی برای قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان و ارتباط و همکاری دوستانه شماست. تلاش در جهت تحقق اهداف تعیین شده، افزایش بهره وری، افزایش سبد و معرفی برند سرمد به عنوان یک شرکت شناخته شده، برجسته و پویا در صنعت بیمه مثمر ثمر بوده است.
به داشتن همکارانی چون شما که برای رسیدن به اهداف شرکت تلاش می کنند مفتخریم و خدا را شاکریم که توانسته ایم یک سال دیگر در خدمت مشتریان گرانقدر خود در سراسر ایران عزیز باشیم.
سال 1401 پس از فراز و نشیب های سال گذشته، سالی است که تمام تلاش ما در جهت جبران کاستی ها و تأخیرها معطوف است و برنامه عملیاتی شرکت نیز جبران زیان های سال 1400 را در نظر گرفته است تا بتوانیم به نقطه سربه سر برسیم. نقطه در سال 1401 و با امید مضاعف بیایید سودآوری نهادینه شده را در سال های آینده ببینیم و روند سودآوری شرکت را درک کنیم.
بی شک سال 1401 نقطه عطفی در فعالیت های شرکت بیمه سرمد و آغاز راهی است که با برنامه ای مستند برای درخشش در صنعت بیمه طی کرده ایم.
اول آبان ماه مصادف با نهمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه سرمد بود که آغاز و رشد آن مرهون اراده وافر و تلاش ارزشمند سهامداران اصلی آن از جمله بانک ایرانی معظم صادرات و همچنین چندین دوره مدیریت و مدیریت است. کارمندان افتخاری مختلف اینجانب به خانواده بزرگ این شرکت، سهامداران عزیز، اعضای هیئت مدیره، مدیران و همکاران صمیمانه تبریک می گویم.
از خداوند بزرگ می خواهم در سال جدید فعالیت ما را در خدمت رسانی به مشتریان عزیز و افزایش جایگاه شرکت در بین شرکت های بیمه کشور یاری فرماید.

یعقوب رشنویدی
مدیر اجرایی

/خدمات بازار/