با نادیا وایت آشنا شوید – Fitnessbank


همسر و مادر دو فرزند خزدار

پایگاه خانگی: آتلانتا ، GA

زندگی کاری: خویش فرما

سن: 27

نادیا وایت با داشتن بیش از 400000 فالوور در اینستاگرام ، انگیزه دارد تا در مورد تناسب اندام و زندگی سالم یک مثال خوب باشد. او وارد روزهای شلوغ خود می شود و اولویت بندی می کند ، متعهد به سالم ترین نسخه خود است. با کاهش 25 پوند تا کنون ، لیست سطل وی شامل تمرینات دویدن 5K ، شاید حتی یک ماراتن است.

نادیا می گوید: “حالا مردم به من مراجعه می کنند و از من می پرسند که برنامه ورزشی من چگونه است یا در یک هفته چه می خورم.” “این مرا تشویق می کند که سرعت خود را حفظ کنم و فعال بمانم.”

وقتی صحبت از یک سبک زندگی فعال می شود با چه کسانی معاشرت می کنید؟

“من همیشه با افراد همفکر به صورت آنلاین ارتباط برقرار می کنم. شبکه سازی در مکانی که من هستم عالی است و بنابراین فعال و سالم بمانید. گاهی اوقات خود را با افراد در ورزشگاه ، خواربارفروشی یا حتی مرکز خرید می بینم ، اما بیشتر اوقات دوست دارم با مربی ، شوهرم ، برخی دوستان یا سگم کار کنم. ”

چه زمانی فعالیت برای شما مهم شد؟

“من همیشه با وزنم دست و پنجه نرم می کردم ، به خصوص در دوران راهنمایی و دبیرستان. داشتن یک شیوه زندگی سالم وقتی برایم اهمیت زیادی پیدا کرد که خود را در یک نقطه بسیار سالم و پایین در زندگی خود دیدم. من حدود پنج سال پیش سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم و تا کنون 25 کیلو وزن کم کرده ام. ”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *