با 100 پرستار برتر کارولینای شمالی در Mission Health 2021 آشنا شوید – وبلاگ Mission Health


100 عکس برتر پرستار

عکس (از چپ به راست) اندی اسلوینسکی، متخصص پرستار بالینی، جسیکا فوسکو، پرستار بالینی، و جودی لاو، پرستار بالینی

به عنوان رهبران خدمتگزار، پرستاری به ما می آموزد که خود را در دیگران بشناسیم، انسانیت مشترک خود را زنده نگه داریم و از طریق تمرین مراقبت قلب محور بر لحظات مراقبت فردی تمرکز کنیم.

امسال، Mission Health این فرصت را داشت که از سه پرستار ما به عنوان برندگان 100 جایزه بزرگ تقدیر کند. سه پرستار بزرگ کارولینای شمالی برای سال 2021 یک موضوع مشترک در پیشبرد عملکرد حرفه ای پرستاری از طریق حاکمیت حرفه ای و تصمیم گیری مشترک دارند. هر کدام به روش های منحصر به فردی در تسهیل تعالی پرستاری در بیمارستان Mission کمک کرده اند.

از سال 1989، Great 100, Inc. که توسط پرستاران با نفوذ در سراسر کارولینای شمالی به رسمیت شناخته شد و مورد تحسین قرار گرفت، 100 پرستار از ایالت را که توسط همتایان خود برای این افتخار یک بار در زندگی نامزد شده بودند، به رسمیت شناخت.

با پرستاران ارشد 2020 کارولینای شمالی از Mission Health آشنا شوید

اندی اسلونسکی، DNP، RN، ACNS-BC، CEN، CPEN، TCRN- متخصص پرستاری بالینی، خدمات تروما

اندی پرستاری است که از طریق نوآوری و ابتکارات جسورانه مراقبت های بهداشتی با دانش، مهارت های ارتباطی مثبت، صداقت، اعتماد، فروتنی، امید و شجاعت، به طور پویا بر نتایج در تنظیم عمل و جامعه تأثیر می گذارد. او به عنوان یک متخصص پرستار بالینی، مطالعات و تحقیقات علمی مستقل و مشترکی را در رابطه با مراقبت از بیمار ترومایی انجام می دهد. اندی در مدیریت مراقبت های پیچیده بیمار و خانواده با نشان دادن تخصص بالینی در یک برنامه تازه تاسیس تروما همکاری/مشاوره می کند. کار اندی در مجلات معتبر از جمله Emergency Nursing منتشر شده است و پرستاری را در هیئت های ملی متعدد نمایندگی می کند.

جسیکا فوسکو، MSN، RN، CPN، NP-C- پرستار بالینی، بخش مراقبت های ویژه کودکان

جسیکا اخیراً با انتقال کنفرانس مدیریت حرفه‌ای پرستاری Mission Health به یک هماهنگی جلسه مجازی به دلیل کووید-19، کار مهم پرستاری را تسهیل کرده است و تعداد شرکت کنندگان را دو برابر کرده است. جسیکا در دوران تصدی خود به عنوان رئیس هیئت مدیره پرستاری حرفه ای، تغییراتی در حقوق معلمان، پیشرفت در افزایش بازپرداخت شهریه و جوایز گواهینامه، و ایجاد باشگاه های لیگ فصلی دیده است. جسیکا اخیراً چندین طرح اجتماعی را با تمرکز بر موضوعاتی مانند چاقی دوران کودکی، گاستروانتریت حاد، و بهبود نتایج برای کودکانی که تحت عمل در یک محیط بی‌صبر قرار می‌گیرند، ترویج کرده است. جسیکا اخیراً مدرک کارشناسی ارشد خود را گرفت تا پرستار خانواده شود.

جودی لاو، BSN، RNC-OB، C-EFM، پرستار بالینی IBCLC، زایمان و زایمان

جودی با رهبران پرستاری و آنهایی که در همه سطوح و نقش ها هستند از نزدیک و با هم همکاری می کند. او یک رهبر محترم است که تجسم رهبری خدمتگزار است. جودی به عنوان پرستار زایمان و زایمان و پرستار رابط در CNO Clinical Nurse Liaison، مشتاقانه از فرهنگ برتری حمایت می کند که در آن صدای پرستار یک راهنمای الهام بخش است. اشتیاق و خرد عفونی او معیارهایی را برای دیگران ایجاد کرد تا محیط تمرینی مثبتی را ایجاد کنند که در آن پرستاران از استقلال لذت ببرند. این سازمان حمایت از روسای هیئت مدیره واحد را توسعه داده است و با تعیین اهداف آموزشی و صدور گواهینامه و رسیدگی به فعالیت‌های جذب و نگهداری، مدیریت حرفه‌ای در سطح بیمارستان را به نهاد تصمیم‌گیر واقعی منتقل می‌کند.

از همه متخصصان پرستاری ما برای تعهد شما به مراقبت از مردم کارولینای شمالی غربی با کیفیت و دلسوزی سپاسگزاریم.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر