با Cardio EZ قلب خود را به طور طبیعی سالم نگه دارید

کاردیو EZ

مکمل کیلاسیون خوراکی که توسط دکتر Donsbach در سال 1997 ساخته شد، Cardio EZ محصولی است که برای کمک به سلامت قلب و عروق و قلب استفاده می شود. حاوی چندین ویتامین و آنتی اکسیدان مانند EDTA، CoQ10 و غیره است که به حفظ سلامت قلب کمک می کند.

چندین ترکیب ویتامین وجود دارد که Cardio EZ را تشکیل می دهد، از جمله ویتامین C، ویتامین E، ویتامین B6، نیاسین، کلسیم، منیزیم، کوآنزیم Q10 و جینکو.

ویتامین سی

ویتامین C یک آنتی اکسیدان است که معمولاً اسید اسکوربیک نامیده می شود. این یک ماده محلول در آب است که به عملکردهای بدن کمک می کند. ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان به خنثی کردن استرس اکسیداتیو یا آسیب رادیکال های آزاد در سلول ها کمک می کند. به عبارت دیگر، ویتامین C دفاع آنتی اکسیدانی بدن را در برابر بیماری هایی مانند بیماری قلبی تقویت می کند.

گذشته از این، ویتامین C موجود در Cardio EZ همچنین می‌تواند به روند بهبود زخم‌ها و همچنین در تولید پوست، تاندون‌ها، رگ‌های خونی و غیره کمک کند.

ویتامین E

یک ماده محلول در چربی و به همین ترتیب، یک آنتی اکسیدان، ویتامین E نیز می تواند به بیماری قلبی کمک کند. این به این دلیل است که آسیب سلولی توسط رادیکال های آزاد علت اصلی بیماری های قلبی عروقی است. ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان همچنین می تواند با حملات رادیکال های آزاد مبارزه کند و در نتیجه به بیماری قلبی کمک کند.

ویتامین E نیز در Cardio EZ یافت می شود. مطالعه‌ای انجام شد که در آن 121000 زن با ویتامین E مورد آزمایش قرار گرفتند. کسانی که مکمل‌های ویتامین E مصرف می‌کردند در مقایسه با افرادی که مکمل‌های ویتامین E را مصرف نمی‌کردند، 40 درصد کمتر در خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر بودند.

نیاسین

نیاسین یا ویتامین B3 در داخل بدن به مقدار کم ساخته می شود تا به عملکردهای بدن مانند متابولیسم، تنفس سلولی، ترشح مایعات معده و سیستم عصبی کمک کند. با این حال، برخی از افراد دچار کمبود نیاسین هستند که گاهی منجر به درماتیت، اسهال و زوال عقل می شود.

ویتامین B6

یک ماده محلول در آب، ویتامین B6 برای بدن مهم است. به متابولیسم پروتئین و همچنین به عملکرد سیستم عصبی و سیستم ایمنی کمک می کند.

کلسیم

کلسیم نقش مهمی به خصوص در استخوان ها دارد. همچنین به عملکردهای بدن از جمله عضلات و اعصاب کمک می کند.

منیزیم

منیزیم همچنین در Cardio EZ یافت می شود. منیزیم نه تنها در بیش از 300 واکنش شیمیایی در بدن، بلکه در حفظ سلامت قلب نیز استفاده می شود. همچنین با ثابت نگه داشتن ریتم قلب به سلامت قلب و عروق کمک می کند.

CoQ10

یک آنتی اکسیدان بسیار قوی که به نام یوبی کینون نیز شناخته می شود، کوآنزیم Q10 (CoQ10) به طور طبیعی در بدن یافت می شود. به سلامت قلب و عروق مانند نارسایی احتقانی قلب کمک می کند.

جینکو

جینکو یکی از قدیمی ترین گیاهانی است که در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل فواید سلامتی آن بر سیستم گردش خون شناخته شده است. نه تنها می تواند به جلوگیری از تجمع در شریان ها کمک کند، بلکه به مغز و سطح اکسیژن خون نیز کمک می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر