برایان لاندری احتمالاً مراقبت: افسران سابق FBI


یکی از مقامات ارشد سابق مبارزه با تروریسم اف بی آی گفت که برایان لاندری ممکن است در جایی مخفی شده باشد که تحت مراقبت است – و او در منطقه حفاظت شده طبیعی فلوریدا که محل جستجو است اردو نزده است.

تری تورچی ، معاون سابق بخش مبارزه با تروریسم FBI به فاکس نیوز گفت: “مردم تغییر نمی کنند زیرا فراری می شوند.” آنها سعی می کنند بفهمند چگونه به منطقه راحتی برسند. ”

G-man سابق ، که در سال 2001 از دیوان سالاری بازنشسته شد ، کارگروهی را که تئودور کازینسکی “Unabomber” را شناسایی و کمک کرد و در جستجوی اریک رودولف ، بمب گذار پارک المپیک در کارولینای شمالی شرکت کرد ، هدایت کرد.

“بدیهی است ، او از اردوگاه یا غار بیرون نرفته است ، از یک میدان سخت و سرد یا آب آسیب دیده از مار ،”. “او خوب است.

او می افزاید: “وقتی می بینید که چگونه او بعد از اتفاقی آشکار به خانه فرار کرد ، این به شما می گوید که احتمالاً اکنون در حال انجام چه کاری است.”

تری تورچی ، معاون سابق معاونت مبارزه با تروریسم FBI
تری تورچی ، معاون سابق معاونت مبارزه با تروریسم FBI
FBI

لاندری ، 23 ساله ، تنها فردی است که به ناپدید شدن دوست دخترش گابی پتیتو و مرگ زوج جوان در یک سفر اشتباه در سراسر کشور علاقه مند است.

بومی 22 ساله لانگ آیلند در اواخر ماه اوت ناپدید شد و جسد او در 19 سپتامبر در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ پیدا شد ، حدود سه هفته پس از بازگشت تنها به خانه از لباسشویی.

مقامات صدها پیشنهاد و صحنه های ادعایی را که فراری را از مسیر آپالاچی کارولینای شمالی دور می کند بررسی کرده اند – اما این تحقیق بر ذخیره 25000 هکتاری کارلتون تمرکز دارد.

به گزارش فاکس نیوز ، بونتی هانتر ، سگی که در جستجوها شرکت داشت ، گفت که معتقد است مرد گمشده هنوز زنده است زیرا او “نجات دهنده” است – اگرچه کاساندرا ، خواهر لباسشویی ، او را به عنوان یک نجات دهنده “صادق” توصیف کرد.

تورچی بازگو کرد که چگونه بازیکن اصلی در جستجوی رودلف در دهه 1990 مردی بود که برخی از علایق تروریست ها را به اشتراک گذاشت و در فروشگاه مواد غذایی سالم خود در کارولینای شمالی با او ارتباط برقرار کرد.

گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
برایان لاندری تنها فردی است که در ناپدید شدن و مرگ گابی پتیتو نقش داشته است.
اینستاگرام
گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
تری تورچی ، افسر سابق FBI معتقد است که پس از ناپدید شدن گابی پتیتو ، برایان لندری ممکن است پس از بازدید از خانه اش در بندر شمالی فلوریدا با شخص دیگری زندگی کند.
اینستاگرام

بر اساس این گزارش ، این فرد سرانجام پس از امتناع از صحبت با رودلف اطلاعات مفیدی در اختیار وی قرار داد زیرا او به شدت مخالف دولت بود.

تورچی گفت که همه فراریان “سرانجام خسته شدند و بسیاری از آنها فرار کردند” … در بیش از یک دهه “، و افزود که اعتقاد ندارد لباسشویی مدت زیادی دوام بیاورد.

گابی پتیتو و برایان لاندری در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
خواهر برایان لاندری ، کاساندرا ، ادعا می کند که فراری تجربه چادر زدن در بیابان را ندارد.
اینستاگرام

او گفت که جستجوی همه فراریان “واقعاً یکسان” بود.

“شما با بسیاری از افرادی که تا آنجا که می توانید به این فرد نیاز دارید مصاحبه می کنید ، او را دنبال کنید. با همسایه ها ، دوستان صحبت می کنید و هر چیزی را پیدا می کنید [the fugitive] او احتمالاً در آن زمان گفته شد که او نگهبانی ندارد و در آنجا هیچ کاری انجام نمی دهد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *