برای سالگرد چه باید کرد


این چهارمین سالگرد ازدواج ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که باید برای سالگرد انجام دهید تا ایده های عاشقانه را برانگیزد.

این چهارمین سالگرد ازدواج ماست!

بدیهی است ، هدیه سالگرد چهارم میوه و گل است.

این به همان اندازه هیجان انگیز است که کسی می گوید: “ما یک سالاد میوه برای دسر داریم!” لطفا یک تکه بزرگ کیک عروسی با تمام خامه به من بدهید.

هدایا در واقع زبان عشق من نیست ، بنابراین ما قصد نداریم آنها را مبادله کنیم. در عوض ، ما دوست داریم با تجربه جشن بگیریم! اگر خوش شانس باشیم ، یک شام ویژه ، شاید یک سفر شبانه.

من عاشق بازگشت به کلیفتون و خوردن یک شام خوشمزه در تراس محل پذیرایی ما و صحبت درباره خاطرات آن روز هستم.

میز عروسی کلیفتون با روکش و فانوس

برای سالگرد چه باید کرد

اگرچه شام ​​بسیار لذت بخش است ، اما این شام را مانند غذاهای دیگر درست نکنید. با در نظر گرفتن خلاقیت ، کل روز را بسیار عاشقانه کنید!

مجموعه مبتدیان را گسترش دهید

این کارت ها شروع خوبی هستند. یا رویکرد بودجه ای را در پیش بگیرید و هر کدام 5 ایده را روی کارتهای فهرست بنویسید و آنها را از جعبه گل بیرون بیاورید.

با هم درخت بکارید

توس برای ما انتخاب خوبی خواهد بود! سپس می توانید سالها شاهد رشد درخت (به امید خدا) باشید ، درست مانند ازدواج شما. همه جوک های ممکن را “ریشه دار کنید” و به لیست پخش عروسی خود اضافه کنید!

نذر کنید و در شام به یکدیگر بگویید

با خواندن نذرهای اصلی خود شروع کنید و سپس وعده های جدیدی را منعکس کنید که بیانگر گذشته ، خاطرات و زمان حال است (خانه جدید ، حیوانات خانگی ، کودکان!). حتماً آنها را برای یکدیگر بخوانید (حتی اگر یکی از شما چشم هایش را بچرخاند !!).

نذر عروسی کت و تام

درس رقص بگیرید

اگر قبل از عروسی خود این کار را انجام داده اید ، آن را با همان آهنگ ، یک رقص جدید اجرا کنید! یا با هم سبک جدیدی از رقص را بیاموزید. سالسا؟ تانگو؟ هنگام تماشای فیلم عروسی ، یک درس رسمی را شروع کنید یا فقط با اولین رقص خود در اتاق نشیمن خود سرگرم شوید.

برای یکدیگر یک شکار آشغال برنامه ریزی کنید

فرزندان خود را درگیر کنید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. می توانید یادگاری های روز عروسی خود (دعوتنامه ، حجاب و …) را در خانه خود پنهان کنید تا شبیه یک گنج یابی شود. اگر بچه ای در این نزدیکی وجود ندارد ، طبق رتبه زباله را جستجو کنید

فهرستی از موارد مورد علاقه خود در مورد یکدیگر تهیه کنید

لیست شام خود را بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع خواهم کرد…. “من دوست دارم وقتی زنگ می زنم ببینم آیا می توانید برای خرید مواد غذایی به فروشگاه مواد غذایی بروید یا خیر!”

منوی عروسی را آماده کنید (یا کیک بپزید!)

یکی از غذاها (یا بیشتر!) را برای بازآفرینی شب انتخاب کنید. ما یک میوه پرشور و تمشک داشتیم که هنوز مدتها بعد از اینکه کیک منجمد سالگرد ما از بین رفته است ، رویای آن را دارم. مینی کیک خرچنگ ، ​​کسی!؟

پیک نیک رفتن

اگر شام دشوار است (شاید کودکان یا برنامه کاری شرایط را پیچیده کند) ، ناهار را برای پیک نیک آماده کنید و به علف بروید. اگر در نزدیکی تاکستان زندگی می کنید ، این مکان بسیار عاشقانه است. بسته بندی و به اشتراک گذاری این تخته پیک نیک آسان است.

اقامت در تختخواب و صبحانه در منطقه شما

اگر پول یک سفر فوق العاده را ندارید یا شاید بچه های کوچکی در خانه دارید ، راهی برای فرار 24 ساعته پیدا کنید و در جایی بمانید که همیشه می خواستید در منطقه خود امتحان کنید. یک شب ازدواج را شبیه هیچ شب دیگری تمدید نمی کند!

4 سال مبارک توماس…

ممنون که این سالها را اینقدر بزرگ کردید. از این واقعیت که من همیشه یک قدم از خودم جلوتر بودم ، تا قلب “فروتن و مهربان” شما ، از هر کاری که انجام می دهید و هر آنچه هستیم قدردانی می کنم!

کت و تام عروسی را ترک می کنند

همه اعلامیه های عروسی

آیا می خواهید همه پست های عروسی را ببینید؟ اینجا کلیک کنید!گالری پست های عروسیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *