بردیف سرمربی و مدیر فنی تراکتورسازی شد


به گزارش ایسنا، گوربن بردیف، مربی سرشناس روس برای تصدی سمت سرمربیگری و مدیر فنی باشگاه تراکتورسازی با این باشگاه به توافق رسیده است. باشگاه تراکتورسازی درباره شرایط همکاری با بردیف اظهار نظری نکرد اما بیانیه توافق با بردیف از برنامه سه تا پنج ساله همکاری با این مربی روسی حکایت دارد.

تمرینات تراکتورسازی نیز از 15 تیرماه زیر نظر بردیف آغاز می شود.

اطلاعیه باشگاه تراکتورسازی درباره حضور بردیف در این باشگاه به شرح زیر است:

باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از پایان لیگ بیست و یکم که نتایج آن مزین به نام بزرگ تراکتورسازی و شخصیت والای هواداران پرشور تراکتورسازی نشد تا تیمی قدرتمند بسازد که از نظر فنی و در نهایت پاسخگوی انتظارات و الزامات باشد. از طرفداران پرشور خود، شروع به تحقیق و مطالعه برای جذب مربی صاحب سبک و صاحب نظر کرد که علاوه بر مدیریت فنی تیم بتواند تراکتورسازی را در مسیر پیشرفت حرفه ای و استانداردسازی باشگاه یاری کند. ایجاد آکادمی تراکتورسازی برای ایجاد زیرساخت های حرفه ای برای باشگاه در بستر مناسب.

در همین راستا از قربان بردیف سرمربی سرشناس فوتبال روسیه که سابقه درخشانی در فوتبال اروپا دارد دعوت به همکاری شد. در سطح آکادمی، در سطح پایه و فراهم کردن زیرساخت های حرفه ای باشگاه برای حمایت از این روند به مدت 3 تا 5 سال، با حمایت هواداران فهیم تراکتورسازی، باشگاه به یک نیروی غیرقابل انکار در فوتبال آسیا تبدیل خواهد شد.

قربان بردیف با تجربه موفق در باشگاه های کازان روستوف و روبین روسیه و همچنین در سایر باشگاه های موفق کشورهای خارج از شوروی سابق به تبریز می آید تا همه با هم در ایجاد ساختاری حرفه ای برای فوتبال “تراکتور” همکاری کنیم. .

به این ترتیب روی تجربه و فداکاری قربان بردیف، روی همکاری همه ارکان باشگاه و از همه مهمتر روی صبر، حمایت و حمایت هواداران پرشور تراکتور حساب کردیم. آینده متعلق به کسانی است که با ایمان و ایمان خالصانه برای موفقیت تلاش می کنند. راه جدید تراکتورسازی به قله های فوتبال آسیا آغاز شد.

مرحله جدید تمرینات تراکتورسازی از 15 تیرماه با هدایت قربان بردیف و همکارانش آغاز می شود. 15 تیر روزی باشکوه و طولانی در تاریخ پرافتخار تراکتورسازی خواهد بود. روز آغاز حرکت جدید تراکتور برای موفقیت پایدار … “