بررسی Nutrimin C

برخی از محصولات این خط عبارتند از Nutrimin C RE9 RENewing Gelee Hydrating Wash، Restoring Mist، Balancing Toner، Re9Reversing Gelee Transforming Lift، سرم فعال کننده مجدد صورت (فرمول روز و شب)، کرم اصلاح کننده چشم Re9Repair، کرم روز Reality SPF 8، Reco. کرم شب، اسکراب صورت آشکار و ماسک پاکسازی منافذ عمیق. لوسیون بدن، شستشوی بدن کف کننده، سرم بدن و کپسول های مکمل غذایی نیز برای خرید موجود است.

عناصر

عناصر موجود در سیستم مراقبت از پوست Nutrimin Re9 شامل کمپلکس بیو هیدریا (ترکیبی از هفت ماده مغذی گیاهی است که پوست را نرم و خوش حالت می کند). نانوکره هایی که حاوی ویتامین های آنتی اکسیدانی هستند. ویتامین C منیزیم آسکوربیل فسفات که خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. elhibin و stimu-tex که بافت و ظاهر پوست را بهبود می بخشد. آنتی اکسیدان آلفا لیپوئیک اسید؛ اسید کوجیک، برای مبارزه با آسیب های خورشیدی و محیطی به پوست استفاده می شود. مس، که به کاهش خطوط ریز در پوست، اسیدهای آلفا و بتا هیدروکسی کمک می کند. و پپتیدها که ظاهر چین و چروک را کاهش می دهند.

نکات

حتی اگر خط مراقبت از پوست Re9 به 5 تا 6 مرحله نیاز دارد، پس از اتمام آن، استفاده از کل فرآیند نباید بیش از 2 دقیقه طول بکشد. شما با شستشوی آبرسان شروع می کنید و سپس با مه و تونر ادامه می دهید. نیازی نیست که از آسانسور تبدیل شونده هر روز استفاده شود، اما در صورت نیاز می توان از آن استفاده کرد. در مرحله بعد از سرم صورت روز و کرم روز واقعیت استفاده خواهید کرد. سرم صورت شب، کرم اصلاح کننده چشم و کرم شب ریکاور قبل از خواب استفاده می شود. اسکراب و ماسک پاک کننده صورت نباید هر روز و هرگز در همان روز دیگری استفاده شود. آنها بهتر است 1-2 بار در هفته بلافاصله پس از پاکسازی استفاده شوند.

فواید

ویتامین C از دیرباز در محصولات مراقبت از پوست برای سفت کردن پوست استفاده می شود. ویتامین C منیزیم آسکوربیل فسفات موجود در این محصول یک فرم فعال بیولوژیکی از ویتامین C است که به تولید کلاژن در پوست کمک می کند که به نوبه خود به تقویت و بازگرداندن خاصیت ارتجاعی به پوست کمک می کند. این دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید در خط مراقبت از پوست ضد پیری ببینید.

از آنجایی که خط مراقبت از پوست Re9 از طریق Arbonne در دسترس است، مشتری مزیت بیشتری از جلب توجه شخصی از نماینده محلی شما دریافت می کند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا محصولاتی را که برای شما بهتر کار می کنند و نحوه استفاده صحیح از آنها را کشف کنید.

نظرات مثبت مشتریان

بررسی های Arbonne Nutrimin C در درجه اول مثبت هستند. برخی گفته‌اند که در اولین استفاده، پوست آن‌ها از بین می‌رود، اما این به سادگی از بین بردن ناخالصی‌های پوست است. نتیجه نهایی پوستی جوان تر و سالم تر است. برخی حتی خطوط و چین و چروک های خود را در عرض چند روز ناپدید می کردند

هنگامی که هزینه جراحی پلاستیک این روزها (و خطرات آن) را در نظر می گیرید، متوجه این موضوع نمی شوید که مراقبت از پوست ضد پیری با نتایج اثبات شده ارزش قیمت آن را دارد. با یک قیمت، ۷ محصول دریافت می‌کنید که به شما کمک می‌کند جوان‌تر از همیشه به نظر برسید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر