برق 200 محرک پرمصرف در تهران خاموش شد


به گزارش تسنیم، کامبیز ناظریان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: خط قرمز صنعت برق در شرایط کنونی تامین آسایش و آرامش هموطنان است و همه کارگران این صنعت در تلاش برای ایجاد اختلال در روند کار هستند. تامین برق.” تامین انرژی مصرفی هموطنان». وی با بیان اینکه نمی شود گفت: در کنار سایر نقاط کشور به دلیل شرایط اقلیمی و افزایش دمای هوا در هفته ای که مدیریت انرژی نامیده شده است، از تمامی توان فنی در این شرکت استفاده شده است تا حفظ ثبات شبکه.” برق کلانشهر تهران، مصرف برق منازل و بنگاه های هموطنان و مشترکان تهرانی باید تامین شود.

وی افزود: در همین راستا و همچنین در ارتباط با اطلاع رسانی و هشدار مکرر مشترکان پرمصرف بخش اداری، تنها دیروز و امروز در روزهای 15 و 18 تیرماه برق بیش از 200 دستگاه اداری با بالا مصرف در پایتخت قطع شد که باعث کاهش همکاری های لازم برای کاهش مصرف برق شد.طبق اعلام مراجع دریافتی به هیئت وزیران با اخطار اولیه خاموش شد.

ناظران اظهار داشتند: برای حفظ جایگاه اجتماعی این ادارات، دیروز و امروز تنها اسامی پرمصرف ترین ادارات اعلام شد، اما در صورت ادامه عدم همکاری این ادارات، باید اسامی تمامی ادارات را اعلام کنیم. پرمصرف ترین بخش های مصرف در روزهای آینده.

وی همچنین با بیان اینکه تحقیقات میدانی و گزارش قرائت کنتور هوشمند به جز موارد معدودی حاکی از کاهش چشمگیر مصرف برق در اکثر بانک های شهر تهران است، تصریح کرد: تعهد، مسئولیت اجتماعی و ملی و همکاری ارزشمند مدیران. مسئولان و دست اندرکاران بانک ها و شعب پایتخت قابل تقدیر هستند و امیدواریم با چند شعبه باقی مانده کاهش مصرف انرژی را در دستور کار قرار دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خاطرنشان کرد: قطعی برق دفاتر پرتقاضا تا پایان پیک تقاضای تابستانی با جدیت ادامه خواهد داشت.

به گزارش شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، پژوهشگاه صنعت نفت، صندوق شهدا و امور ایثارگران، صندوق مسکن انقلاب اسلامی، سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت ارتباطات سیار، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، شرکت پشتیبانی امور دام، سرمایه گذاری ایران سازمان کمک فنی و اقتصادی، سازمان مشاوره فنی و مهندسی شهرداری تهران و ساختمان شماره 2 وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از جمله دفاتر پرمصرفی بودند که روز سه شنبه 7 تیرماه تعطیل شدند.